Yamaha XT1200Z Super Tenere (2013)

Vlastník Rosta-Fjr
Vloženo 11.12.2013
Aktualizováno 5.1.2016

Vloženo: 01.10.2015, Uskutečněno: 01.10.2015, Zhlédnuto: 3x

stráťa (104) napsal 02.10.2015 v 17:02

Ve Wieliczke ani jiných solných dolech jsem ještě nebyl takže pro mě byl impozantní už jenom ten obrovskej podzemní prostor kterej není nijak zpevněnej (žádnej beton atd).
Transfagarasan má problém hlavně se svou pověstí, je to hezká cesta a svezl jsem se dobře ale prostě jsem od toho jako od "nejlepší silnice světa" asi čekal moc.
Schody myslíš ty tajný co vedou do knihovny? Projít tam s přilbou v ruce byla docela sranda.

Rosta-Fjr (3) napsal 01.10.2015 v 18:04

2: stráťa
Já jsem byl tím dolem hodně zklamaný, jak říkáš, komerce. Porovnával jsem to se solnými doly ve Wieliczke a ty se mi líbily hodně. Transalpinu jsme jeli v neděli a to byl teprve mazec! Takových lidí nahoře a po cestě vůbec, tak jsme si jí dali ve všední den a to byla paráda. Transfagarasan nic moc... zato jsme si po něm dali drákulův hrad a to byla paráda! ty schody!!!

2:Jarolím
odkaz už máš, tak teď to jenom projet... stojí to za to!

stráťa (104) napsal 01.10.2015 v 15:08

Pěkný, byl jsem tam 2 dny před tebou (Turda). Mě to sice přišlo trochu moc komerční a radši bych víc detailů o těžbě samotné...takový muzejnější pojetí ale i tak je to tam docela impozantní.
Transfagarasan trošku zklamání ale Transaplina je prostě porno, tu cestu jsem jel 3x a mít ještě vzorek tak bych jel klidně znova.

jarolim: Severozápadní rumunsko.
Solný doly zde: https://goo.gl/maps/Xj8VUgjFdu82
No a zatáčky jsou za známých silnic Transfagarasan a Transalpina, pokud neznáš tak google bude vědět - není problém je najít.

jarolim (135) napsal 01.10.2015 v 14:53

to je velmi pěkné. Ještě musim zjistit, kde to je...

• Dovča II.

Křivý les v Gryfinu, vybombardovaná továrna ve Štětíně, betonová loď v Inoujscie, větrný mlýn ve Wolinu, odpalovače raket V-3 ve Wicko, nejdelší molo v Miedzyzdroje, maják v Kolobrzeg.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.08.2020
    Uskutečněno: 06.08.2020
  • Dovča

Lužická jezera, kemping, plavání, jídlo, rozhledna Rezavý hřebík, největší Ježíš na světě.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.07.2020
    Uskutečněno: 24.07.2020
  • Deštivý relax Rakouskem. :-DD

Kaplice, Linz, Traunkirchen, Vorderer Langbathsee, Hallstatt, Pňovany.

Vloženo: 26.06.2020
    Uskutečněno: 26.06.2020