Honda XRV 750 Africa Twin (1996)

Vlastník Saly-RSV
Vloženo 8.12.2013
Aktualizováno 20.11.2015

Moje vytoužená motorka po které jsem prahnul už dlouhou dobu

První dojmy - Na motorku si zatím zvykám, ale je pravda že od předchozí motorky kterou jsem vlastnil Honda XL650V Transalp se zase tak moc neliší, co se týká jízdních vlastností, posedu atd. spíše pocitově je na tom mnohem lépe, i když je starší, má více najeto, je to pro mě prostě nej :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji všem komu nevadí že motorka není žádná vyzáblina ale za to spolehlivá a ochotná motorka na každou cestu, nejen po silnici.

Doplňky na motorce - Motorka je kompletně holá, bez jakýchkoli doplňků, zatím, první přijdou na řadu padáky, blastry s alu výztuhou, alu plotna, hlavní stojan a obutí E-09 od Mitasu

Jelikož na Africe mám pouze pár kilometrů, ať už kvůli špatnému počasí, tak i kvůli přetrvávajícímu problému s ramenem ( pracovní úraz ), tak zatím posuzovat nebudu, ale co jsem stihl najet a zjistit, motorka se cítí jako doma na okrskách a lesních částečně zpevněných cestách, věřím ale že zvládne i mnohem těžší terén, ale to odzkouším až budu zcela fit. Motor je super, o tom se nemá cenu ani zmiňovat, myslím že výkon, v mém případě 44 kW, je dostačující, někdo by mohl podotknout že na poměrně těžký stroj je to málo, ale to je na posouzení každého jedince, jak jsem řekl pro mě je výkon dostačující.
Brzdy v rámci mezí dostačují, možná výměna za pancířové hadice pomůže k částečnému zlepšení, podvozek na to co jsem s tím zatím podnikl, tedy nic moc, se zatím jeví docela slušně, uvidím po delším zkoumání, jak na tom je doopravdy.
Co se týká jízdy se spolujezdcem, zatím jsem jel pouze sólo, tak že posouzení nechám též na později, stejně tak i spotřeba, servis.

mokomido
mokomido napsal 20.11.15 v 22:32 10b.

Ať slouží jak se patří

wsbk
wsbk napsal 20.11.15 v 19:10 10b.

alexander
alexander napsal 20.11.15 v 19:02 10b.

Radus88
Radus88 napsal 28.05.15 v 21:15 10b.

Skvěle udělaná jasných 10 b. Drřím palce jen tak dál.

Myschan
Myschan napsal 28.05.15 v 19:32 10b.

Co dodat ke klasice? Posílám 10b.