Yamaha BT 1100 Bulldog (2003)

Vlastník něma_ntv
Vloženo 23.11.2013
Aktualizováno 23.1.2017

Tak do třetice dvouválec s kardanem, nyní od Yamahy. Zatím jen krátká projížďka ale super pocit z jízdy.

První dojmy - Super zátah odspodu díky krouťáku a perfektní pohodová jízda. Je to přesně co jsem čekal. Až toho víc najedu, budu porovnávat s předešlými motorkami Honda NTV a Suzuki VX, se kterými jsem byl velice spokojený.

Doplňky na motorce - Vše je od původního majitele, nebylo potřeba nic upravovat, super stav.

tak jsem změnil typ kufru z důvodu, aby se mě tam vešly dvě výklopky. \shad SH 46 a dodělané brzdové světlo (2x led pásek a přerušovač, takže nejprve světlo 6 x zabliká a pak svítí.
Tak konečně namontovaný vnitřní blatníček zadního kola.

Zatím jen krátká projížďka ale super pocit z jízdy. Super zátah odspodu díky krouťáku a perfektní pohodová jízda, ale vzhledem ke krátké projížďce nemohu napasat víc zkušeností a pocitů z moto.

Tak jsem si moto ještě vylepšil reflexními proužky. Včera první vyjížďka a prostě super svezení.

miki83
miki83 napsal 05.09.16 v 13:54 10b.

Díky skoro sousede Buldoček je taky nádhernej, dvouvál je prostě něco jinýho. A ta zlatavoměděná barva, bezúdržbovej kardan Tak hodně spokojených km

amiho
amiho napsal 23.03.14 v 17:39

Vymazlený bafan, hodně pohodových kilometrů

chorcheee
chorcheee napsal 22.12.13 v 21:45

Krásná! Porovnání s NTV650 určitě napiš, těším se. Reverku jezdím, ale po BT1100 furt nějak pokukuju. Přestože se snažim ty myšlenky zaplašit a říkám si, je zbytečně těžký, sere se mu volnoběžka, prodává se stále dost draho...nemůžu ho vyhnat z hlavy. S Reverkou jsem spokojen, ale příští sezonu překročí tachákových 100 tisíc. A může se stát i leccos jiného (ale nemalujme čerta na zeď). Takže jednou výměnu budu muset řešit. A Bulda mi přijde jako kandidát zatím nejlepší... Tak ať jezdí a ať nejsou ostatní účastníci silničního provozu hovada...na tom taky setsakra záleží! jirka

mirecc
mirecc napsal 24.11.13 v 12:35

Ahoj Dušíni je to taky o věku.Já proháním motorky celý život (od 15-ti let ),jsem už ročník 1959 a rychlostní rekordy už dnes nehoním.Spíš je to pohodová klidná jízda,ale saze ve mě občas pořád bouchnou a na to Bullda jak dělaný Taky se měj,hlavně lítej pomalu a nízko,ať Tě Tvůj anděl strážný neztratí

Dušíni
Dušíni napsal 23.11.13 v 20:29

Zdravím, já se s bulldou rozloučil právě kvůli tomu výkonu. Mít o 20 koníků víc, nechtěl bych jinou motorku, je krásná, charismatická s luxusním zvukem. Přeju Ti, aby Ti ten výkon stačil, protože jinak je to celkem univerzální a výjimečnej stroj, tak ať dělá radost, měj se fajn, Dušíni