Triumph Tiger 800 XC (2013)

Vlastník Flexy
Vloženo 3.11.2013
Aktualizováno 7.12.2013

Stroj do pohody i nepohody. Jede úžasně a je lehce ovladatelný.

První dojmy - Líbí se mi její tah od spodu a nad 6tis.ot. má úžasný zvuk.

Motorku bych doporučil pro - osobně bych potřeboval ještě pár cm... :-( Super motorka na cestování i terén pro výšku nad 180cm ...

Doplňky na motorce - Doplňky : kryt motoru, vyšší plexi, padáky, kovové stupačky, kufry + rám

Po době supersportu ( Yamaha R1 ), nastal čas zklidnění a tak jsem si po dlouhém a pečlivém výběru vybral elegána Tigříka! První kilometry jsem absolvoval na moto GP do Brna po staré Benešovské. Nemohl jsem stroj moc točit, ale přesto jsem si užíval jeho "odpanění " . Na zpáteční cetě jsem strašně zmoknul, takže i křest proběhl skvěle!
Momentálně mám najeto přes 2tis. km a jsem nadšený. Zkoušel jsem jízdu v terénu a v hlubokém bahně jsem měl docela problémy. Zatím nemám zkušenosti, ale pevně věřím, že je brzy získám a pak si to budu naplno vychutnávat.
Momentálně jsem po menší nehodě, která se mi stala na kruhovém objezdu v Praze - Zličíníně, kde mi podklouzlo přední kolo a stroj mi zlomil levou nohu. Doteď mi to nejde do hlavy jak se to mohlo stát ! Bohužel zlomenina ja vážná a doktor mi prognózuje minimálně 1/2roku..

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 23.07.21 v 08:35 10b.

Hustý

Flexy napsal 26.12.14 v 20:02

Flexy napsal 26.12.14 v 19:52

Jsem rád, že je noha v pohodě a tak jsme si dovolili dovolenou s přáteli na Korsiku. Najeli jsme cca 3800 km bez nejmenších problémů. Motorka jela super a vyšší plexi které jsem si pořídil přišlo vhod. Jediné co mi chybělo byla dobrá navigace

-Zdenda-
-Zdenda- napsal 03.05.14 v 08:26 10b.

Krásný stroj a uzdrav se!!!

Flexy napsal 07.12.13 v 19:51

jo a ještě Vám všem děkuji !!