Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník rudyy
Vloženo 23.4.2006
Aktualizováno 26.4.2007

je to nový Krasavec,super táhne od spoda, úžasně jde do zatáček je to prostě HONDATak se sešel rok s rokem a já jsem dal boční kufry origoš Honda,a včera mi po dvou a půl měsíčním čekání namontovali laďáky od Scorpionu. A musím říci je to bomba tak někdy

Cesty: srazy strašně rád, ale je málo času tak jsem vděčný za každý kilometr

Další info: jsem bývalý choprař,takže jsem v jiném světě, ale jsem moc rád že jsem tu závažnou změnu provedl

wsbk
wsbk napsal 15.12.15 v 15:16 10b.

napsal 01.07.07 v 16:04

Ahoj fšichni,<br />
jak jsem slíbil minulý rok tak píšu že bysme se eventuelně mohli potkat ve větší míře kdo bude moct. Navrhněte kdy a kde pokusím se to zorganizovat a pošlete mi prosím majlíka jastli chcete.<br />
Já jedu s Magna klubem ČR 13.7. na Prasek a pak na krásný sraz na Slovensko na Tanec slnka 27.7.<br />
Tak pište a majlujte jedeme z Prahy informace o odjezdu odkud a v kolik hodin Vá mrád napíšu.<br />
Libuna Welká <br />
CBFkám zdar a nazdar<br />
P.S. když nás pojede víc stejných motorek tak je to krása NO-NE ??????!!!!!!!

smazany26421
smazany26421 napsal 14.05.07 v 14:25

Hojííí draqu, se omlouvám, jsem to potym už na Pohádce volako nestíííhla, se za vámi juknout a na pokec... Ale spoň tedy takto a dodatečně, hodnotím Tvého motomazlíka ale můj je stejně hezčejší tak pA a snad zasejc někdy příště ...

1313
1313 napsal 15.04.07 v 23:34

No je opravdu krasna

napsal 25.12.06 v 10:56

Přeji krásné vánoce a klidný nový rok 2006 a mooooooooooooooooooooře kilometrů na našich strojích a doufám že se konečně na jaře CBFáci sejdeme.<br />
Libuna Welká