Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník yvoluk
Vloženo 23.10.2013
Aktualizováno 23.10.2013

Moje prvni motorka. S kazdou jizdou ji mam radeji. Neumim si predstavit lepsi motorku.

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice) - Vse v poradku, prijemne jednani.

Kawasaki KLE 500: Koupe se nezdarila. Take od endura jako od prvni motorky jsem byl zrazovan. Jsem rad ze volba nakonec padla na Fazera.

První dojmy - Krasna dospela motorka se vsim vsudy. Dostatecne pohodlna na cestovani. Skvele jizdni vlastnosti. Klasicky vzhled. Dostatek vykonu. Vse funguje jak ma.

Motorku bych doporučil pro - Pro vsechny co jezdi nebo chteli jezdit s rozumem. Vhodna i jako prvni motorka.

Doplňky na motorce - nic

Je to ma prvni motorka a mam z ni opravdu radost. Chtel jsem spolehlivou, praktickou masinu a mel jsem stesti ze mi kamarad takhle dobre poradil. Fazer je v nizsich otackach milius, pokud ho ale roztocite nad 6,5 tis se z nej stava raketa.Otacky pod 3 tis se mu vubec nelibi, zvlast ne do kopce. Prubeh vykonu je plynuly. Skvele jde do zatacek a jeste lepe z nich. Brzdi excelentne. Ram je dostatecne tuhy a odpruzeni podvozku dobre nastavitelne. Pri mekcich nastavenich je to fakt pohodlicko. Pri tvrdsich trochu kope, to bude asi ne to zavodeni na okruh. Jako cestovni motorka pro jednoho paradni stoj. Pro spolujezdce trocho nepohodlny posez na delsi cesty, ale to asi patri k temto typum motorek obecne. Jinak sedlo je prima.
Spotreba ve dvou pri beznem cestovani 5l/100. V jednom i kdyz za to clovek obcas vezme i 4,5l/100.
Fazera mam cim dal radeji a pokazde kdyz ho vydim po delsi dobe jsem z nej ohromeny . Je to elegán.

cebeer
cebeer napsal 24.10.13 v 19:18 10b.

Já si lepší motorku představit dovedu , ale Fazer je skvělý stroj a já na něj taky nedám dopustit. Určitě dobrá volba.

muncinana
muncinana napsal 23.10.13 v 19:43 10b.

Pěkná mašina,at' slouží