Triumph Speed Triple (2006)

Vlastník Snow
Vloženo 3.10.2013
Aktualizováno 14.8.2014

Prý nevzhledná motorka,ale mě se líbí,je jiná,díky svýma dvěma kulatýma světama odlišná od ostatních a to se mi líbí,se odlišovat

První dojmy - poprvé jsem si Speeda vyzkoušel u kamaráda (Lukyč) a hned mi bylo jasné,že takovej stroj musim mít.Přeskočil jsem z FZ1,která byla také jedinečná díky své neutuchající síle,ale tohle,tohle už jede pomalu od volnoběžných otáček :-)

Doplňky na motorce - Zatím jen výfuk od mivv GP carbon.Nove pres zimu pridano:K&N vzduch.filtr,packy PP tuning, Power commander, ukazatel rychlosti, padaky Rutan,origo nadobky brzd.kap.Triumph,sirsi riditka,tlumic rizeni

Moc zkušeností zatím nemám,koupil jsem ji teď a teplo na nějaké to pořádně zkoušení,držení stopy atd.,bohužel už není. Při těch pár km,co jsem na ní najel,zatím spokojenost.Jen při porovnávání s FZ1,kterou jsem měl ještě před pár dny, mi přijde,že Speed ma slabší brzdy,respektive hrozně dlouhý krok páčky přední brzdy,ale asi je to jen o zvyku,u FZ1 mi stacil pomalu jeden prst a kratky krok,tady ten jeden prst taky stačí,ale krok je znatelně delší.Nárůst výkonu je lineární,což mě v první chvíli připadalo,že moto opět ve srovnání s FZ1,nejede,ale při pohledu na ukazatel rychlosti mi bylo jasné,že letím U FZ1 byl v 6tis.kopanec,tady to prostě není a jede od začátku a já pořád čekal na nějaký to pořádný zrychlení a ono to ve skutečnosti už jelo jako bláznivý Uvidíme příští rok,až se pořádně ohřeje silnice. Jo a dotaz,taky vám tak děsně vrže sedlo,když na tom sedíte?

nektarossi
nektarossi napsal 03.03.15 v 07:23 10b.

Letos bude trimphální sezona

Snow
Snow napsal 24.03.14 v 21:26

Diky Dejf,koukal jsem,ze mas stejnej vkus (na trubky)

dejf.
dejf. napsal 20.03.14 v 23:20

paradni! trubka GP od Mivvu ji slusi a zrcatka taky!

CB1000R
CB1000R napsal 01.02.14 v 09:15

Moc hezký a na živo je ještě hezčí! :)
Ať dělá jen radost, kamaráde

Buteo
Buteo napsal 22.10.13 v 21:20

Kdo si dovolil říct, že Speed je nevzhlednej!? Vybral sis dobře .