Honda VFR 750 (1991)

Vlastník lionLH
Vloženo 26.9.2013
Aktualizováno 15.7.2023

Láska na první pohled , koukal jsem i po jiných ale vždy se vrátil zpět k VFR, nešlo jinak :)

První dojmy - Po letech znovu začátečník, dříve crosař ale spíše z nedostatku jiné příležitosti. Sedal jsem na ni trochu s obavami (až na vyjímky zhruba po 30 letech) ale padla tak do ruky až jsem žasnul. Začínáme si na sebe rychle zvykat i když příležitostí k vyjížďkám už moc není . . . . .

Doplňky na motorce - výfuk Devil

Na recenzi je přeci jen brzy...
Proč jsem si ji vybral ? Nadčasový design, i po těch letech je to pořád krásný stroj. Prostudoval jsem o ní hodně literatury a to mě utvrdilo v mé volbě. Hledal jsem krásku z r.91-93 a tak ji mám. Ještě jsem toho moc nenajel ale musím říct že motorka padne do ruky, je pohodlná a jede velmi slušně ! Četl jsem o slabých brzdách ale po tom, co jsem ji postavil na přední kolo si myslím že je to fáma. Ale mám předělané pancéřové brzdové hadičky. Chvíli jsem si zvykal na větší hmotnost (což je podle mě jediná nevýhoda), ale i tak je to obratný stroj a jízda je příjemná, je to zážitek. I spotřeba mě příjemně překvapila, necelých 5,5l/100km a to jsem jezdil částečně městem. Delší trasy jsem zatím neměl možnost, jen asi 100km v kuse. V zatáčkách sedí dobře, jakoby do nich sama chtěla. Jen je neklidná na nerovnosti vozovky, když jsou vyjeté koleje nebo frézování... Ale dostane nové obutí a uvidíme, už se nemůžu dočkat jara

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 15.07.23 v 16:43 10b.

Rám je opravdu těžký, ale i po takové přestávce se člověk rychle rozjezdí a už to tolik nevadí . Slabé brzdy jsou mýtus. Každá motorka po nějakém čase je slabá a málo brzdí. Stačí jeden rok.

DejvGSR
DejvGSR napsal 17.10.17 v 20:19 10b.

Krasavice. Překrásný stroj. Přeju hodně šťastných km.

RickVFR
RickVFR napsal 29.03.14 v 20:17

Pekný kúsek, tak nech slúži a robí iba radost na cestách. dávam jasných 10b

pawell
pawell napsal 22.03.14 v 13:21 10b.

Je to krasavice a super motka! 10b

Lubos92