Honda NSR 125R (1999)

Vlastník Slavik
Vloženo 16.9.2013
Aktualizováno 16.9.2013

Honda NSR 125r koupena v horším stavu a vynesena do výšín :)

První dojmy - Před tímto motocyklem jsem měl yamahu ybr 125. Vykon po 8000najetych km už nestačil chtěl sem tudíš vyzkoušet něco nového. Volba byla jasná Honda NSR 125r.

Paradni motorka se skvělým výkonem a spolehlivostí. Koupil jsem ji v horším stavu a celou dal do kupy. během zimy sem nechal udělat nový lák, polepy,pneu,atd. Dále jsem si dělal doma sám GO motoru (vyměna ložisek,nicasil,pist,gufera,spojka,starter). Spotřeba 4.7l/100 při pohodově jízdě a ostrá jízda nepřesáhne hranici 7litrů :). Na NSR mám větši rozetu (39zubu) takže paradní zrychlení a max. rychlost něco ko,em 150km/h. Ikdyž se NSr nezda je vyborna i na výlety. Projezdil jsem celou Šumavu, kdy jsem měl najezd na nádrž 284km! Jinak záběr nad hranicí 7500-8000otaček je neskutečný. Mé NSR ma komplet svod a koncovku od Jollymoto,přetryskovaný karburator, filtr od firmy Stage,karbonove membrany v klapce.Je to jako moje vypiplané dítě :). Jedinou nevyhodou na tomto motocyklu jsou přiliš tvrdé plasty, ktere rady praskají. NIC JINEHO ČLOVĚKA NENAUČÍ VÍC NEŽ 2T (hlavně oprav,jízdy) . PRODEJ

lukasg
lukasg napsal 17.09.13 v 11:20 10b.