Suzuki DR 650 (1992)

Vlastník VencaDR
Vloženo 16.9.2013
Aktualizováno 17.6.2014

Co dodat kladivo. tam kde končí silnice rozhodně nekončí cesta s toudle motorkou.

První dojmy - První dojem byl dle očekávání dobry jen malinko zlobila spojka takže první cesta vedla jen 15km do servisu takže sme se sotva seznamili. posezeni je na ní okej pracovani se mi líbí a víc o ní budu moct říct po delším seznameni.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji především těm co si rádi zařadí nepo pokochaji po polní krajině a pak sr chtej i svést pořádně na silnici

Měl jsem javinku 350/640. bohužel jsem nedostal přednost a šel jsem do auta. Bylo tedy na čase kouknout se po něčem novém DR nebyla rozhodně první po čem jsem se koukl. Uvažoval jsem nad silnickama ale nakonec jsem zatoužil po enduru a obevil jsem právě DR a zaujalo mě zatím nemám moc zkusennosti tak nemůžu tolik soudit jaké DR je.

VencaDR
VencaDR napsal 17.06.14 v 02:13

Takže máme za sebou už mnoho km a musím zaklepat klape jak má zvládá i těžší terén. Parádní povoz kamkoliv tedy až na jednu bolisku mokrou trávu po té se jí teda nechce. Trošičku mám problém s netesnosti motoru ale zatím je to zanedbatelne.