Yamaha TDM 900 (2002)

Vlastník lukašenko.
Vloženo 15.9.2013
Aktualizováno 18.4.2018

Evoluční krok z TDM 850, aneb láska na druhý pohled.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr

Honda CBF 1000: hodná, ovladatelná, jede i vocpoda, ale přišla mi sterilní a nudná.
Honda CBF 600S: Při každym předjíždění 2-3 kvalty dolu? Děkuju nechci.

První dojmy - Proti předchozí generaci je mnohem uhlazenější a tak nějak po všech stránkách dospělejší. Plynulejší odezva na plyn, úžasný přední brzdy. Bačkory jsou na výměnu, takže hodnocení podvozku si nechám na jaro. Jo a origo plexi je tak možná na ozdobu. Proti 4TXu docela slušně svítí.

Motorku bych doporučil pro - Je to univerzál - dá se na ní pohodlně cestovat, jezdit do práce, kolem komína ani na okruhu se neztratí (teda ne úplně:-) - je celkem vysoká takže bacha na to (mám 175 cm a je to na hraně)

Doplňky na motorce - kufry, padáky, hefty, 12 V zásuvka

Byla to láska až na druhý pohled. Původně jsem ani neuvažoval zůstat u TDMka a chtěl zkusit nějakou zmrzlinu. I vyhlédl jsem si Hondu CBF1000 (600S). Pár jsem jich projel a pocity z jízdy byly spíše smíšené. Hlavně u CBF 600 mi chyběl zátah z nízkých otáčkek. CBF 1000 už tahala i vocpoda, ale radost z jízdy se tak nějak nedostavovala. Co s tim? Přece si nekoupim motorku, která mě bude od začátku nudit. Takže výběr se vrátil na začátek. Do kvalifikace tentokrát postoupila i TDM 900. První zkušební jízda a bylo jasno.

Aktualizace jaro 2016
Zatím jsme spolu najezdili cca 15 000 km a pořád ji mám rád. Ne že by byla bezchybná - řidítka by mohla být širší, sedlo níž, motor víc koní, světlo lépe svítit, větší kastlík pod sedlem, ale jsou to opravdu jen nepodstatné drobnosti Sečteno podtrženo je to pohodlná cestovní mašina co má charakter

Cerny-Martin
Cerny-Martin napsal 26.08.14 v 18:21

krása

danny3716
danny3716 napsal 31.07.14 v 19:06 10b.

Krásné TDMko a hezké fotky z výletu

lukašenko.
lukašenko. napsal 17.09.13 v 06:50

Díky díky, fotky jsou v plánu až bude fešanda na číslech

Felho
Felho napsal 16.09.13 v 19:35

No TDM -Temež dokonalá motorka laska ktora človeka neopustí aj ked presedla ako v mojom prípade.Vela štastnych kilákov.

lukš.
lukš. napsal 16.09.13 v 18:22

Dobře ty jen ještě doplnit fotky ale jelikož vim co a jak přeju ať šlape k radosti tvé