Kawasaki Ninja 300 (2013)

Vlastník zigi-6
Vloženo 14.9.2013
Aktualizováno 3.2.2014

Nádherný propracovaný stroj !! Na "svůj objem jede líp a vypadá jako "velká" motorka".

Motorka koupena od FIRMA:Jan Hejda - Hejda Moto (Žitenice) - Vše OK. Předvedeno, umožněna zkušební jízda. Zajištěna evidenční prohlídka pro přepis (s dovozem motorky dodávkou) . Pomoc s naložením na vozík.

Kawasaki ZX-6R Ninja: za rok a něco přenechám 300 synovi a pak koupím něco silnějšího
Kawasaki ZX-10R Ninja: možná tuto

První dojmy - Neuvěřitelně svižná jizda, na volnoběh velmi tichý chod motoru, snadno letí do otáček (zatím se nesmí točit přes 6 tis. ot. - stále se zajíždí - těžko se odolává :-). Malá spotřeba (stejně velká, 17l nádrž , znamená oproti ZX-6R nebo ZX-10R větší dojezd). Celkem dobrý posez (z toho jsem měl trochu obavu).

Chtěl jsem kawasaki (ZX-6R nebo ZX-10R). Ale protože jsem naposledy jezdil v r. 1990, tak jsem se nakonec rozhodl do začátku pro něco lehčího a slabšího, co zůstane synovi, až v 18ti udělá řidičák na A2 (teď se učí na simsonu). Co k pocitům z jízdy dodat, když to mám porovnat s "emzetama a třiapulama", na kterých se jezdilo za mých mladých let, motor, brzdy, je to nádhera.

tom.kranych
tom.kranych napsal 22.02.14 v 11:10

parádní stroj a s tím zajížděním tě chápu taky mě vždycky pálila ruka když se to blížílo k 6000 RPN

paullo
paullo napsal 03.02.14 v 19:41

Vypadá pěkně a moc jich tady v okolí nejezdí, takže vzácný kus

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 06.10.13 v 22:06 10b.

Od doby co mám Kawu si říkám, že už mě nic nemůže nasrat omyl - Tobě se to povedlo tuhle jsem chtěla a vraždila bych pro ni, bohužel, finance nestačily moc k ní gratuluju a opatruj to miminko!!!

Kopřiva681
Kopřiva681 napsal 22.09.13 v 21:46

Výjimečně dávám pochvalu za zelenou Hlavně ji co nejdřív zajeď

Ducati996UK
Ducati996UK napsal 16.09.13 v 21:16