Yamaha TDM 850 (2000)

Vlastník NObiker
Vloženo 5.9.2013
Aktualizováno 6.9.2013

TDM? Temer Dokonala Mašina, kterou Taky Doma Mam. nekteri sice tvdi ze je to Takova Debilni Motorka,ale nini to pravda.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

První dojmy - prvni dojmy pri zakoupeni této motky byli zpocatku rozpačité,ale po par kilometrech a měsici jezdeni jsme se spolu skamaradili a zacli jsme si tykat. Co se tyce celku,jako motorky,nebylo ji co vytknou krome na muj vkus tiché a jizdy

tento motocykl jsem si koupil po SV650 s tim duvodem,ze chci zkusit neco vetsiho a pokud mozno cestovni enduro. Chtel jsem sice V-stroma 1000,ale financni duvody me poslali trochu k zemi a proto volba padla na tdm 850. Motku vlastnim uz skoro 2 roky a jsem s ni velice spokojen. Spolecne jsme najeli do dnesniho dne pres 14000 km.
Jednoduse se da tato motorka charakterizovat jako motorka pro vsechno,suprove jezdi po ceste,zvladne i pole jako detskou hracku ba dokonce se nezalekne i lesa.
Ovladatelnost motorky muze byt nekdy trochu krkolomná,ale pro tyto nase zlatý česky cesticky si myslim, ze je to zatim nejlepsi vodni postel na ktere jsem doposud jezdil. Vykonove je motorka ''dostacujici '' ,vzdyt se prece jen u nas jezdi 50,90 a 130km/h
Co se tyce spotreby, neni problem jezdit s klidnou hlavou okolo 80-110km/h za 4,7 l/100km benzinu, jinak dlouhodoby prumer mam 5,3l/100km.
Poruchy zatim zadne,jen bezne veci jako veskere naplne,filtr a gumy,jediny neduh teto motorky je krkolomna kontrola oleje v motoru. I pres to ze tyto motorky papaj olej,tak tato moje si vystaci jen 0,7 l oleje na 6000km,coz je zlaty.
Jak jsem jiz psal temez dokonala motorka a pro vsecko od jezdeni kolem komina po cestovani do sousednich statu.

Bobas64
Bobas64 napsal 08.05.14 v 07:55 10b.

danny3716
danny3716 napsal 06.09.13 v 19:44 10b.

Vítej mezi TDMkáře ode mě za 10

Milan1963
Milan1963 napsal 06.09.13 v 14:17 10b.

Dobrá koupě.