Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník nergal18
Vloženo 27.8.2013
Aktualizováno 27.8.2013

Krásná polonahá nebo polosportovní motorka :)

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - vynikající

Honda CBR 600F: HOrnet mi přišel univerzálnější :)

První dojmy - Příjemné svezení, dobrá akcelerace, hodná odpouští chyby. Příjemná ochrana proti větru, dostačující brzdy. Když jsem na ni sednul tak jsem nechtěl jinou.

Motorka, která je na pohodové ježdění, dá se na ní v klidu cestovat ve dvou i delší cesty. Podvozek je nastaven tak akorát na naše super silnice. Náklady, ufff no říká se, že Hondy jsou spolehlivé a finančně nenáročné, no je to pravda, ale v letošním roce mě potkala smůla a odešel mi alternátor. :( Je to zatím jediná větší investice za tu dobu co jí mám (3 roky). Jinak klasika olej nejlépe Castrol a pneu no záleží na stylu jízdy . Samozřejmě nejlépe se cítí na dobrém asfaltu, ale zvládne i horší cestu bez problému... Takže mimo alternátor zatím spokojenost.

Kostelník
Kostelník napsal 27.08.13 v 18:59

Zdarec. Taky jsem hohohle Horneta jezdil. Byl fajn, jen to sedlo bylo "trestná lavice". Prdel z toho bolela už po 50 km. Udělal jsem na něm 11 tkm. Učil jsem se na něm. Po jedné sezóně jsem ho prodal kamarádovi a přesedlal jsem na XJR. No a kamarádovi na tom odešel... alternátor. Jinak fajn. Krásně jezdila.