Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2013)

Vlastník StoupaNTX
Vloženo 22.8.2013
Aktualizováno 3.5.2018

První dojmy - Móóc velká zábava!!! V podstatě zdokonalení všeho potřebného, co už vám stařenka 650NTX 1990 nemůže dát. Přesto, pominu-li moderní design, vyšší cestovní rychlost, brzdy, rám, komfort a všechny nepodstatné věci,které potřebujete, aby jste se svezli s kamarády na ostatních cestovních endurech konkurenčních značek, je tady i pro Váše vlastní potěšení z cesty pořád ta Guzzi - kladivo, které není slyšet jenom na koncovce výfuku, ale srdce do "V" donutí kolemjdoucí otočit se ještě než projedete kolem.

Je to těžké!!"! Zatím se učím a na silničních gumách už jsem se v terénu vytrestal. Na stařence jsem jezdil na "špalcích", rád bych teda věděl, na co Stelvio obout, aby se to v terénu dalo a na cestě to šlo taky, páč na Skorpionech (nebo co to tam mám) se na tom lehá opravdu super. Člověk má největší problém, kam poschovávat hnáty, aby pořád nejiskřil!! Bez ABS a prokluzu jsem na tom v terénu vyděšen a ještě si budu muset zvykat, tak doufám, že ji zachovám ve slušném stavu.
Uklouznout se dá opravdu i na psím hovně, takže už musím měnit páku řazení a vyřešit uchycení přídavných světel, jelikož ty jdou na ránu jako první.
Kdyby měl někdo ze služebně starších chovatelů této Kozy tipa jak to řešit, budu moc rád.

spike-cz
spike-cz napsal 29.08.16 v 21:46 10b.

Co dodat. krasavice

kudrlik
kudrlik napsal 26.04.16 v 11:51 9b.

Zdravím.
Právě jsem přišel o mašinu - prodejce sliboval a pak mi jí prodal před "vočima".
Jen poznámka k těm Skorpionum - dělají silniční i univerzály. Nevím jaké jsi měl obuté. Ty silniční na asfaltu lepí, ale na polní jsou opravdu jen se projet stylem "vycházka". Když tavíš - tak ležíš.
M

Podas
Podas napsal 17.04.16 v 13:03 10b.

Zzdravím chovatele.Pokud ji budeš dávat dobré žrádlo, ona tě bude mít ráda a mohla by se dožít hodně let--nebo kilometrů??

mvk73
mvk73 napsal 08.05.15 v 18:52

...si ma pobavil touto myslienkou, ha ha:

"přivezena ze Sušice od První Kozí, páč až tam jsem začal značku Guzzi vnímat a pochopil co všechno pro motorkáře znamená stát se chovatelem".

Prajem ti radostne spolunayivanie s tvojou novou "kozou" bez nehod a padou.

dannj
dannj napsal 16.09.13 v 21:12