Suzuki DR 650 (1994)

Vlastník Hereon
Vloženo 18.8.2013
Aktualizováno 18.8.2013

Tohle DRko je neco mezi buldozerem a kovadlinou.

První dojmy - Bylo to moje prvni enduro, takze jsem moc nevedel co cekat a se 34kW se mi zdalo ze to moc nejede. Zmena prisla pri prechodu do terenu a hlavne potom co jsem zjistil jak jezdit s jednovalcem.

Motorku bych doporučil pro - Zacinajici enduro jezdci a houbari kteri nechteji moc investovat.

Doplňky na motorce - padaky

Nejak jsem mel pocit ze bych mel vyzkouset i enduro abych nahodou nekdy na stari nelitoval ze jsem neco prosral. A dobre jsem udelal. Pohodove enduro v mistech kde moc neotravuji antimotorkari a psychopaticti idioti s klackem v ruce je zatim asi to nejlepsi co jsem na masinach zazil.
DRko je zamozrejme na nejake narocnejsi enduro vyjizdky docela tezka masina, ale o to vic jsem se s ni naucil.
Mel jsem ji rok a pul a za tu dobu nesezrala ani mililitr oleje a startovala na prvni naslapnuti bez jakeho koliv kopani. Startovaci procedura s dekompresorem byla taky sranda. Jedina vec se kterou jsem mel problem byla rezavejici nadrz. Asi by to chtelo vetsi zasah, nebo novou plastovou nadrz, takze jsem to nakonec vyresil jen benzinovym filtrem a byl klid.
Predchozi majitel mel DRko v podstate hlavne na cestovani, ale me prisly rychlosti nad 120 uz trochu trapeni motoru, prece jen tento jednovalec nema uplne rad jizdu po dalnici s malym zatizenim ve vysokych otackach. Ale na jakekoliv vylety po blizkem okoli byla skvela jak v jednom tak ve dvou.