Honda @125 (2011)

Vlastník Li.
Vloženo 16.8.2013
Aktualizováno 2.5.2016

Vloženo: 09.08.2015, Uskutečněno: 09.08.2015, Stav tachometru: 6101 km, Zhlédnuto: 28x

38.s Karlovarakem ML, Cheb...
To mi tak nedávno napsal nějaký motorkář, že se mnou klidně pojede na vyjížďku. Hm... mám s kým jezdit, ale, jestli pak mu je jasný že se šnečím na skútru?
Prý že se po letech rozježďuje...
Tak jo, proč né. Dali jsme si spicha před Varyádou, u reklamy na kuří nožce... Dovalím se tam a zírám...BMW 1200... Nooo nazdar!!! S tím to se mnou? Ptám se znova... a prý že jo. Noo uvidíme
Od garáže až pod Andělu docela trpěl Já? Mě se rychlo jízda líbila Stačí na mne počkat při odbočení z hlavní, či když už dlouho nejsem vidět
Hupsly mu do dnešní vyjížďky nějaké rodinné záležitosti, anebo se jen elegantně mne potřeboval zbavit... Ať na něj počkám na benzínce v Bochově... Píšu jak je, a on že se musí zdržet, ať jedu sama
Dál jsem už jela sama Počítala jse s tím, s takovým velkým strojem... Ani Petřičák by se se mnou nešněčil...
Jsem si jen tak jela. Když už mluvil o Mariánkách... Vyloupla jsem se z šílené cesty, byla sice asfaltová ale připomínala mi spíš zkratku přes pole. Vyjela jsem v Bečově u náměstí. Tak jsem hned hodila foto a frrr dál. ÁÁÁ slavné Prameny. Pojedu tudy. Pan Otto z VV o nich hodně mluvil, tak jsem je chtěla vidět.
A náhle jsem dorazila do Mariánek. Ha, průser. Vždyť jsem si nechala kačky doma na stole, a mám u sebe jen tankovací kartu na benzínku OMW. Volám Kimmi, kde je v Mariánkach OMW, že znám jen tu hezkou Texas,nebo tak něco. A zároveň že bych se stavila. Nějaký ten cíl dnešní osiřené vyjížďky... A on že je zrovna ve Varech a OMW je kousek před Texasem Hm. Jsem si nějak nevšimla Jedu na tankovat, neboť stále nevím jestli na ty 4 čtverečky dojedu. ... foto...Krakonoš (už jej opravily)...foto...Miniatury...foto...Kynžvart...foto...Cheb...foto...kolik pak asi je hodin? Koukám a ejhle, za deset minut 19h, tak to bych měla se přestat projíždět a frr směr garáž, nebo mne čeká cesta po svejch. ...krajina...foto cestou zpět.
Nooo a to jsem se ještě chtěla stavit v Nebanicích, ale byla tam objížďka a tak tak jedu a sídliště, rodinné domky, jede a zase dojedu tam kde jsem začala. Hm, jak jsem asi s těmi auty jezdí, když se jede dokola nebo do pole? No ta další cesta vypadala že končí v zídce. A ono se to tam odbočovalo doprava, a tam žele přejezd, hm. A za žele přejezd, jsem asi odbočila jinam a Nebanice jsem nenašla
Dnes 217 km

Petřičák (184) napsal 09.08.2015 v 23:43

Mňo vida, jak se tady někomu pěkně plní deník samými zajímavými zápisy.

• 40. Závěrečná KV s Liony_R 2015

40. Závěrečná KV s Liony_R 2015. Počasí jak malované. A né jako skoro vždy... Daly jsme si se spolužačkou Hankou z autoškoly spicha u Globusu v 09.30 h. A našly jsme se :) Foto sem, foto tam. Povídala že se jí

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • 39. dnes vyjížďka s Liony :-)

39. dnes vyjížďka s Liony :-) Na face vyjížďka... Hm...že bych se přidala? Ptám se, jestli můžu s skútříkem... A že jo, když budu stíhat. Nooo když tak se odpojím :-D A dobrý, občas jsem je neviděla, za Klínovcem na

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015
  • 37.Objevování neznámých silniček

37.Objevování neznámých silniček ;-) Nooo né tak úplně, teda původně. Jsem si tak říkala že bych zajela v pravo...vlevo... kam ty silnice asi vedou... Ale teď? Teď jsem jela do Doubí k tetě, vyzvednou zásilku pro tetu

Vloženo: 27.07.2015
    Uskutečněno: 27.07.2015