Suzuki AN 650 Burgman (2004)

Vlastník Majklos_Big
Vloženo 14.8.2013
Aktualizováno 14.8.2013

Výborný skútr pro nejen městské ježdění. Když za to člověk vezme, docela to jede. Velice pohodlný i na delší cestování

První dojmy - Skútr je velmi pohodlný a spolehlivý. Na začátku jsem byl uchvácen velikostí skútru, protože jsem jaksi prostorově výraznější, tak nemůžu jezdit na nějaké Vespě. Dle informací na fórech i od lidí, kteří skútr mají jsem věděl, do čeho jdu. Jednou jsem na něj sedl a už jsem si ho vezl domů.

Stroj jsem si vybral na každodenní dojíždění do práce, na dopravu po Praze a občasný výlet po ČR. Dneska s ním jezdím už druhou sezónu (březen - říjen) kdy najedu cca. 5000 km ročně. Jsem velice spokojený s tímto skútrem.

Skútr je svižný, téměř bezúdržbový a dle informací servisáků i skoro nezničitelný. Na tomto skútru jsem za mých cca. 8000 km zatím akorát vždy dělal předsezónní servis, jinak vůbec nic.

Nejdražším a zároveň nejnáchylnějším místem celého skútru je CVT (variátor), který bývá u starších strojů problematický. U mého stroje tomu není jinak, ale nebojím se toho. Zatím mi variátor drží, ikdyž už asi 2000 km vyluzuje jiný zvuk. Oprava či repase variátoru vyjde minimálně na 20 000 Kč.