Husqvarna SMS 125 (2005)

Vlastník Poldaaa
Vloženo 11.8.2013
Aktualizováno 11.8.2013

Mám ji už rok a stále jsme spolu maximálně spokojeni :)

První dojmy - Hned po první jízdě sem věděl,že s mojí první MZ 125sm se to výkonově nedá srovnávat, má moc pěknej zvuk a ten kdo miluje vůni 2T neodolá :D krásně tahá za ruce ale ve vyšší rychlosti začne celkem dost vibrovat (není to pohodlný)takže na nějaké závratné rychlosti to není.Vzhledově si nemůžu na nic stěžovat, patří mezi nejhezčí motardy ve 125.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začátečníky a výborná na naučení..

Motorku sem si vybral hlavně z toho důvodu, že miluju motardy a po zkušenosti se čtyřtaktem sem chtěl zkusit i to co se říká o dvoutaktech a husqvarna byla mým favoritem při rozhodování od začátku. Po menších problémech, které se objevili na začátku, kdy byla potřeba vyměnit spojka a po problémech s vodní pumpou kde bylo špatné gufero s motorkou nebyly žádné větší problémy, kromě nutné výměny dobíjecího relé. Už od první jízdy mi padla do ruky a udělala na mě velký dojem sílou a zátahem motoru, na což sem z Mz nebyl zvyklý a při prvních jízdách jsme si na sebe postupně zvykly. suprové brzdy, hlavně ta přední, motorka je lehoučká a nádherně ovladatelná..při jízdě ve dvou trochu trpí spolujezdec z důvodu úzkého sedátka a už zminovaných vibrací..spotřeba na ten výkon není ta strašná a myslím, že i když nepatří mezi nejúspornější motorky tak si ten benzín zaslouží a odmění se nádherným svezením a parádním požitkem z jízdy.a to jak na cestě tak i v lehčím terénu..Po doporučení mé drahé polovičky sem poslech a nechal na motorku nalepit její návrh polepů :))