Keeway Superlight 150 (2007)

Vlastník Scooter-devil
Vloženo 6.8.2013
Aktualizováno 28.10.2013

Smůla při prodeji... rozbor motoru

Vloženo: 16.11.2013, Uskutečněno: 10.10.2013, Stav tachometru: 10000 km, Zhlédnuto: 27x

Po domluvě s kupcem jsem hned po práci skočil na úřad motorku odhlásit a jedu za kupcem. Asi 8km před cílem mě nakopávačka praštila přes pravou nohu a zůstala viset a dřela o cestu. Okamžitě jsem zastavil a chtěl zjisti co se děje. Zjisti jsem, že se startovací mechanismus zaseknul a zůstal spojený s převody. Pokoušel jsem se to uvolnit, ale marně. Zavolal jsem kupci že teda nepřijedu Nakonec jsem musel zavolat kamaráda s dodávkou, aby mě odvezl. Doma jsem se s tím ještě pokoušel něco udělat ale bez výsledku. Tak jsem si vzal čtvrtek a pátek volno, zavřel se v dílně a pusti se do toho. Rozkuchal jsem celý motor abych se dostal ke startovacímu mechanismu. Ten jsem nakonec úplné vymontoval a místo něho jsem na soustruhu udělal z nerezu záslepku. V neděli už byl motor složený a namontovaý v motorce. Takže jsem začal ve čtvrtek brzo ráno, rozkuchal motor do šroubku a v neděli už běžel. Naskočil hned napoprvé. Motorku jsem nakonec úspěšně prodal někdy to hold nejde po lehku a musí to být trochu okořeněné ale aspoň zase nová zkušenost

JirkaMetal (1) napsal 17.11.2013 v 02:55

šikula super