Honda CBF 600S (2004)

Vlastník ample
Vloženo 31.7.2013
Aktualizováno 31.7.2013

Motorku jsem koupil v létě 2012 a je jedním slovem úžasná, nemohl sem si vybrat lépe.

Honda CBF 500: 600 stovka mě ve verzi s kapotáží prostě okouzlila a nějakej ten výkon na víc taky neškodí.

První dojmy - Motorka hned padne do ruky. Je velmi pohodná a celkově je rozložení jednotlivých součástek dobře vymyšlené. Výkonově naprosto dostatečná pokud člověk nechce někde šílet. Zatím sem s ním moc spokojený a nenarazil jsem na žádnou věc co by mi přímo vadila. Jen originální zrcátka jsou dost úzká, ale to jsem od začátku řešil rozšiřovacími podložkami.

Motorku bych doporučil pro - Dobrá i pro začínající motorkáře, i když pokud je to někoho úplně první motorka tak bych doporučil začít na CBF 500. Když má člověk rozum a umí se k ní chovat tak je to výbornej parťák.

Motorku jsem koupil starší ve velmi pěkném stavu a měla najeto zhruba 14500 km. Původní majitel se o ní pěkně staral.

Najel sem s ní zatím něco přes 4000 km a sem moc spokojený. Motorka je pohodlná i na delší cesty a příjemně se ovládá. Průměrná spotřeba se pohybuje mezi 4,5 až 5,5 L a nezažil sem s ní jedinou poruchu. Na silnicích první a druhé třídy je jak doma a na dálnici příjemně sedí i když do vás foukne nějaký ten větrný poryv od kamionu. Do terénu se moc nehodí ale kdo by to po tomhle typu motorky chtěl. Naopak ve městě se dobře ovládá a i proplétání v zácpách není problém.

Hned po koupi to chtělo dokoupit nosič zadního kufru a zadní kufr Honda. Musím říct, že jeho konstrukce je opravdu kvalitní protože odolal i útoku zloděje, kterému se do něj naštěstí nepodařilo dostat.

Když mám být trochu kritický tak musím říct, že když ji srovnám s CBF1000 tak za ní co se týká podvozku a ovládání trochu pokulhává. I když je 1000ka asi o 80kg těžší, budí dojem, že tam ty kilo vůbec nejsou a její těžiště je proti 600ce výrazně níž a jde líp do zatáček a skvěle drží. Ale i tak je 600ka výborná.

Eyky
Eyky napsal 31.07.13 v 22:44 10b.

Vypadá skvěle.
Ať slouží i nadále jenom pro radost.

istonbike
istonbike napsal 31.07.13 v 07:49 10b.

Tenhle 4Vál s perutí ve znaku je krásný a velice universální stroječek přijmi 10b s přáním super kilometrů v jeho sedle