Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník lecomondo
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 14.1.2024

Suzuki GSX 750 Inazuma r.v.1999.

První dojmy - Chcel som motorku na pohodové výjazdy aby v prípade potreby zvládla aj trochu svižnejšie tempo - myslím že som našiel tú správnu. Konečne motorka na ktorú sa v pohode zmestím.

Prečo práve Inazuma? Páčia sa mi klasické stroje z obdobia pred hosp. krízou keď sa ešte nešetrilo aj tam kde by sa nemalo, neboli také prísne emisné normy a všetko sa robilo tak voľajako kvalitnejšie proste zlaté 90-te roky. S motorkou sa najlepšie cítim na cestách mimo obce do mesta sa mi zdá dosť ťažká a diaľnica na naháči je utrpenie. Spotreba mi vychádza tesne okolo 5 l/100km raz na výjazde s chopristami dokonca 4,1 l/100km Podvozok dosť ľudí kritizuje že je mäkký a krúti sa ale mne vyhovuje. Akurát brzdy by mohli byť lepšie. O motore sa všade hovorí a píše že je nesmrteľný tak uvidíme. Poruchy zatiaľ žiadne neboli menil som iba spotrebák olej, filtre, sviečky, brzd. kvapalinu, pneumatiky, reťazovku, platničky, predné kotúče.

Krejcak73
Krejcak73 napsal 13.01.24 v 19:14 10b.

Moje řeč, já jen trochu bojuju s karburátory, ale je to muška, kterou do jara určitě vyženu

nexus
nexus napsal 21.07.13 v 18:53 10b.

mám rád klasiku