Honda CBR 600F (1997)

Vlastník Ondra-CZ
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 21.5.2017

Je to sice starsi dama, ale jezdí moc hezky.

Motorka koupena od FIRMA:MTT - Brno (Brno-Židenice)

První dojmy - Je to sice moje první motorka, tak nemám s čím srovnávat, ale myslím že jsme si padli do oka. Pro začátečníka je zbytečně živá, tak jsem si pořídil hnědé bezpečnostní spodky :)

Doplňky na motorce - Jen hodiny, ať vím kdy je čas vrátit se domů :)

První motorku jsem vybíral především podle ceny. Chtěl jsem něco levnějšího a spolehlivého, na čem bych se učil jezdit. Kdyby mě to třeba nechytlo, tak ať v tom nemám ranec peněz. Volba padla na CBR 600 F a myslím, že to byla dobrá volba. Motorka je pohodlná, pro začátečníka možná zbytečně ostrá, ale ovládat se dá velice dobře.

2014
Za dvě sezóny jsem zatím najezdil necelých 8kkm. Během 2014 proběhla výměna rozvodů (to ticho :) teď), seřízení ventilů, nové plexi (původní popraskalo při postříkání benzinem) nová řetězovka a nové gumy. Vyměnil jsem staré otrhané kdovíco za Dunlop RoadMaster a rozdíl jsem poznal hned na první vyjížďce. Motorka je teď mnohem jistější v zatáčkách, dá se lépe klopit a vodit. Za ty dva roky jsme se docela sžili, tak mám teď dilema jestli začít řešit rozedrané plasty a lak nebo přesedlat na něco novějšího.

2017

Tak a zbylo po ní jen prázdné místo nejen v garáži.

havran30
havran30 napsal 25.01.15 v 11:49

To jsou stroje, kterým dáš trochu peče a vydrží opravdu spoustu km a hlavně taky náhradní díly za hubičku samozřejmě starší.

Jarky
Jarky napsal 25.01.15 v 09:08 10b.

fakt moc pěkný Fko hodně km bez problému