Suzuki GSF 1250S Bandit (2012)

Vlastník Kroll
Vloženo 14.7.2013
Aktualizováno 14.7.2013

Na cestování a decentně rychlejší jízdu je jako dělaná.

Motorka koupena od FIRMA:Racetool (Praha 4-Hodkovičky) - Výborné zkušenosti.

První dojmy - Já říkám, že první dojmy jsou většinou překryty srdeční záležitostí :-) Srdce má svůj rozum, co mozek nikdy nepochopí a tedy objektivnější názor stejně nikdo moc nedostane. Ale i tak musím napsat, že jsem si vybral dobře na poměr cena / co od toho chci.

Doplňky na motorce - Zadní kufr givi; nastavitelný deflektor; držák pro iPhone 5; držák pro Cellularline PMR; GIpro ukazatel rychl.stupně

Najeto mám aktuálně 8,500 km. Na klasické cestování je to pohodlný stroj. Žádnou raketu s tím dělat nejde, ale od toho to taky není kupované. Dá se s tím jet cca 150 km v tahu a zadek je ještě fajn.

V uživatelský příručce jsem četl, že dojezd na nádrž by měl být cca 250 km, ale já jsem si dal i 330 km na jedno natankování. Jezdíme spíše pohodlnou a pohodovou jízdu a spotřeba je tak super. Motoricky je to velmi dobré a dle očekávání. Podvozek hodnotím po těch 2 sezónách spíš jako opravdu na to cestování, lehčí terén a super sport s tím nejde jezdit, ale na to si nekupujte tuhle motorku.

Za 2 roky ježdění je zatím bez vedlejších investic, tedy krom běžného spotřebáku ( olej, filtry, ... )