Honda NC 700X (2013)

Vlastník woki
Vloženo 14.7.2013
Aktualizováno 14.7.2013

Skvela ovladatelnost, velky ulozny prostor, prijemne jizdi vlastnosti, dobra spotreba, vzhled.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - Bez problemu

BMW F 800 GS: cena

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky i oka. Nizke teziste dovoli skvele ovladat motorku bez namahani. Plynulej chod od 2000ot. Nad 120km/h velky napor vetru. Prvi posez mi taky nesedl co se tyce sedla.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo nejezdi strelu supersportu :-D pro pohodare na cestovani, skvela moto pro zacatecniky.

Doplňky na motorce - Padaci ramy SW, predni prodlouzeny blatnicek, zadni blatnicek.

Najeto zatim 1500km. Tak moc zkusenosti neni. Zatim co je vseobecne znamo je skvela ovladatelnost stroje ja pri velice nizke rychlosti, tak i ve vysoke. Spotreba stroje je taky dobra a mala nadrz diky tomu dostacujici, diky tomu je naprosto skvele vymysleny ulozny prostor ktery hodne potesi. Budu spise psat zapory a nedostatky motorky, jelikoz klady jsou vseobecne zname. Prvni co je asi nejhlavnejsi je vykon ve vyssi rychlosti, je nedostacujici pro rychle a bezpecne predjeti a bohuzel nejaka uprava moc neprida. Dalsi je sedlo ridice, prijde mi jako stavene na dva jizdni druhy, prvni predni posez je skvely do zatacek, skvele se ovlada z nej motorka, druhy zadni je na cestovani delsich tras,bohuzel tady mam velkou tendenci klouzat do predu pri jizde. Reseni vidim presitim sedla za gelove,ktere snad bude i pohodlnejsi. Dalsi nevyhoda je velky napor vetru pri rychlosti nad 110km/h, to snad vyresi vyssi plexi popr. dodani deflektoru. Veskery napor vetru smeruje primo na helmu a pri vysi rychlosti i na hrud a pekne to semnou mava. Sedlo spolujezdce je pro nizke vahy,mych 86kg z nej dela docela nepohodlne na delsi cesty nad 100km. Citil jsem kazdy otres v zadku a jako by vnem nebyla zadna vypln a me prislo ze chrani jen vystylka v kalhotech. Jinak sedlo spolujezdce je v pohode a bez nejakeho vetsiho naporu vetru. Vic zkusenosti zatim nemam a zadne dalsi zapory mi prozatim nejsou znami. Jak na neco prijdu treba po montazi doplnku ci nekterych uprav,tak dodam. Jinak moto na delsi pohodove cestovani po par upravach myslim ze bude dosti pohodlne. Taky jeste istalovan predni prodlouzeny blatnicek a zadni, vrele doporucuji a nechapu proc to tam uz neni od vyrobce. Veskery sajrajt jde rovnou na chladic a zadni tlumic, chladic pohodlne omyjeteproudem vody ale za to ten zadni tlumic je pekna pakarna vycistit. A kdyz jsme u zadniho tlumice,chybi ve vybave klic na jeho nastaveni,snad mi ho v hodne umozni teda alespon dokoupit abych si ho mohl doma sam nastavit kdyz bude treba.

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 11:10 10b.

keto
keto napsal 21.07.13 v 22:57 10b.

Pohodová a úsporná mašina Chce to doladit k obrazu svému Hodně pohodových km

Gremlinhb
Gremlinhb napsal 17.07.13 v 22:29

Tak tě vítám. přeju mnoho KM v sedle originální univerzálni NC

mila2val
mila2val napsal 16.07.13 v 16:58 10b.

woki
woki napsal 16.07.13 v 08:43

jj myslim ze na nase silnice je to idealni masinka, i prez nedostatky je super