Yamaha YZF 1000R Thunderace (1997)

Vlastník cert205
Vloženo 5.7.2013
Aktualizováno 25.8.2014

Vloženo: 06.10.2013, Uskutečněno: 02.09.2013, Stav tachometru: 66000 km, Zhlédnuto: 12x

Tak dneska mi došlo objednané a dlouho scháněné racing plexi na ace. Samozřejmně jsem to nevidržel a utikal ho namontovat.Myslím že výsledek je nad moje očekávání a vypadá to super.Proč jsem ho chtěl tak moc?Protože díky tomu že muj ace ma nišší kapotaž a měl ještě turistické plexi nešlo vidět na budíky,jen když jsem jel svižně a ležel za kapotaži.Ted už ale vidím super a krom toho to vypadá o hodně lépe. Ještě jsem zvědav jak bude fungovat při jízdě jak pohodovce tak sportovní ale spokojenost je už ted. , Tak o víkendu plexi odzkoušeno a super. Při 250 krásně schovanej a nic jsem nepocitoval.

Kamikadze-Ace (3449) napsal 06.10.2013 v 20:52

• Trochu smuteční den

Tak včera po dlouhém uvážení :-) a nějakém dnu čekání jsem prodal svoje moto.Bylo mi trochu smutno když si ji nový majitel odvážel, zároveň mě ale hřálo to že příští rok bude nový stroj. Sice úplně jiný styl a to choppe

Typ: Prodej
    Vloženo: 25.08.2014
    Uskutečněno: 25.08.2014
  • Podzimní fotečky

Tak je krasnej podzimní.Moje velmi dobrá kamarádka dostala nápad se trochu projet a nafotit nějaké krásne fotečky.Vše velmi dobře dopadlo a vysledek super (y) Poslední ještě s kapotama přes zimu sni bude krásnej street (

Vloženo: 02.09.2013
    Uskutečněno: 30.09.2013