Kawasaki ZX-6R Ninja (2005)

Vlastník maree
Vloženo 24.6.2013
Aktualizováno 4.9.2014

Malá, lehká, ovladatelná, co víc si přát. A ten vzhled...

První dojmy - Obával jsem se že si budu dlouho zvykat na ovládání. Přeci oproti Hornetu s širokými řídítky je to velký rozdíl. Stačilo pár jízd a už jsem si zvykl na ten "rejd" co tam je. Vyšší plexi je hodně luxusní. Na hornetu to ve 200 km/h už bylo o hubu. Na tomhle to je balada a radost pojezdit.

Zvuk vykuchaného originálního výfuku je kulervoucí ! V plánu přes zimu bude určitě nějaký ten laďák. Při vytočeném motoru je ten zvuk už otravný a být tam laďák, tak je to o hodně příjemnější a hezčí zvuk. Dále zadní blatníček, který tam momentálně není a stupačky. Jinak není na té krasavici už co vylepšovat. Je dokonale krásná taková, jaká je.
Brzdy - Oproti Hornetu jsou o dost agresivnější a mají větší brzdý účinek.
Motor - Do nějakých 8000 je to klidná mašina, od 8000 vystřelí jak po lajně koksu a člověk neví jestli má dříve sledovat cestu před sebou nebo vůbec zjišťovat, kolik vlastně jede. (Na dvojku to dalo necelých 200 km/h) Je to šestka, takže točit točit a točit.
Podvozek - Zatím jsem žádný výrazný problém nezaznamenal.
Zvuk - Vykuchaný originální výfuk... Zrovna dobrý nápad předchozím majitelem to nebyl, ale co se dá dělat. Řve to i tak, ale kvalitnější laďák tomu bude jak vzhledově, tak hlukově slušet více.

ÚPRAVY
Laďák Scorpion
Lamací a stavitelné páčky Rutan
Padáky Rutan
Nové Racing plexi od Puig

2014
Jeden volný přední kotouč jsem dal přenýtovat a nakonec to skončilo novými kotouči. Byly špatně sjeté a po opravě by byly pod limitem.
Nové kotouče od motokotouče.cz a desky od SBS
Nové pneu Pirelli DIablo Rosso Corsa
Led osvícení SPZ
Vyčištěné brzdové třmeny (předchozí majitelé na to srali!!!)
SEZONA MŮŽE ZAČÍT!

4.9.2014
PRODÁNO...Ať slouží novému majiteli.

maree
maree napsal 31.05.14 v 22:55

Nestraš! Já doufám že ještě jo! Scorpík by byl, ale přepáčko není.

rybíz5
rybíz5 napsal 30.05.14 v 15:01

Jsi si jistej že máš Kawu ještě doma?? Přepáčko,škorpík..Já myslel že si koukám na motorku

justyn
justyn napsal 17.03.14 v 10:12 10b.

Moc,moc pěkná Kawa Tak at ti to lítá a mnoho km v sedle Ninji Jasných 10b

maree
maree napsal 18.12.13 v 19:41

Děkuji pěkně.

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 18.12.13 v 12:09 10b.

Moc povedená Kawina bez toho rozplácnutého hmyzu by to snad ani nešlo