Aprilia SR 50 Factory (2007)

Vlastník hrc47
Vloženo 23.6.2013
Aktualizováno 22.2.2015

Nejsilnější sériová 50cc s přímým vstřikováním paliva, sportovní vzhled inspirován silnějšími od této značky :)

Yamaha Aerox R: Aprilie se mi líbila víc a je silnější

První dojmy - Supr, zdálo se mi že to jede jako prase na to že to je 50tka, supr 2taktní zvuk, jelo se mi na ní suprově :)

Motorku bych doporučil pro - 15ti letým závodníkům, nebo na levné dojíždění do práce :)

Doplňky na motorce - Nemá to cenu :)

Mám na mojí aprilce najeto asi 8tis, koupil jsem jí když měla 3300km.
Jízda - je suprová, dá se klopit tak že ostatní nechápou :D Motorka je lehoučká a docela hbytá.
Motor - klasickej 2T v nízkejch to nejede. Ale když se za to vezme všichni se otočí ale už vás nestihnou zahlidnout, rozjíždí se to suprově... Maximálka 101km/h tachometrovejch, Drží krok i s ostatními 125 4T
Podvozek - Dost tvrdej, mimo město na zatáčky super, ale jinak každej hrbolek je cítit
Brzdy - Neuvěřitelný, rychlej nástup, zabrzdí to skoro na místě :)
Jízda se spolujezdcem - Trošku pomalejší ale na rovince se těch 70km/h držet dá jinak spolujezdec má přijemné sedlo i pozici sezení.
Spotřeba - 3l na 100km, olej - 1l na 3000km
Úložné prostory - před koleny je háček na uchycení baťohu/tašky, na podlaze je prostor pro nářadí, před sedlem je malá skříňka pro např: sluneční brýle, telefon,peněženka,klíče, a poté ještě kufr který je dostatečně velký ale mojí integrálku velikosti M tam skoro nedám.
Servis - Trochu dražší ale jinak vozím skútra jen do servisu A-SPIRIT v Braníku.
Poruchy - Žádné, krom nedávno rozbitého čidla teploty motoru.

Motorka je na 100% určená do města tam jste největší král, proplítání mezi auty se stane denní zábavou, a i mimo město se dá předjíždět :)
Cestování - Jednou jsem na ní jel do Budějovic z Prahy okreskama a super ! Výkon postačil a nic mě nebolelo, mám suprové zažitky z této cesty cca 140km.
Jinak jsem s tím jezdil obvykle kolem 50km a v úplně v pohodě :)

27.2.2014 - Tak motorku jsem před týdnem s těžkým srdcem prodal kamarádovy... Najel jsem na ní 11 000km, a nikdy mě nějak extra neomrzela, je prostě nádherná a suprově jela, avšak už mi to nestačilo a hlavně za 2 roky si chci kupovat 600cc , proto jsem SRko prodal a budu si kupovat na jednu sezónu na naučení CBR125R.

Aprilka byla moje první motorka a byla můj sen od nějakých 11 let tudíž, nikdy nezapomenu a až budu prací povinný tak si jí zase určitě koupím na levný dojíždění do práce :))

Dantes
Dantes napsal 27.12.13 v 10:33

Pěkná

GXR
GXR napsal 24.06.13 v 16:04 10b.

KTM 50 GXR by jí natřela,ale dobrý 10b