Honda XRV 750 Africa Twin (1994)

Vlastník MAKAK1
Vloženo 12.6.2013
Aktualizováno 13.6.2013

Stará známá a uznávaná dáma z Dakaru

První dojmy - Nic tak všestraného,spolehlivého a pohodlného(mám 190cm) za tak malé peníze jsem opravdu nikde nenašel.

Motorku bych doporučil pro - pro ženy a dívky do 160cm :-)

Doplňky na motorce - Vyšší plexi,hefty Oxford,padáky,topcase,nyní už boční alu kufry

Ahoj,dlouho jsem čekal,vymýšlel a vybíral,ale tohle byl kup č.1
Absolutně všestraná motorka,prověřená spousty km na všech kontinentech,tak proč NE?
Navíc je nenapadená kutilem,v původním stavu a stále udělá i nějakou tu parádu,tomu kdo to od ní vyžaduje.
Závodník to není,ale to vůbec nepostrádám,snad je to tak lépe,chtěl jsem něco na opravdové dálky a ne jen na půl dne mezi zatáčky směr Mělník.
Sedlo je už přečalouněné,protože původní se natrhlo,tak je teď i trochu vyšší a měkčí,takže ještě více pohodlí,na zem zatím dosáhnu stáletoho jsem se nebál,jako většina s menším vzrůstem
V terénu je váha 250kg znát,holt enduro se 110kg jezdí obratněji,ale taky projede všechno,jen se nebát toho jí pak třeba muset zvednout,můj osobáček byl 6krát za den na sněhu a ledu a druhý den záda moc neprotestovali
Spotřebu jsem řešil jen jednou a byla 4,2Ltr/100km při doržení rychlostních limitů a na okreskách.
Kdo koupí neprohloupí

adminmotorkaricz napsal 13.06.13 v 09:55

super stroj!

MAKAK1
MAKAK1 napsal 12.06.13 v 17:56

Ahoj,no nazývaj jí takhle dost často,hlavní je,že je stále více ,,jezdící,, než-li jen tou legendou
A je to dvouvál do V takže to hrálo při výběru u mě také velkou váhu
Z cca.7 kandidátek byla v reálu tato jedinná,která vypadala stejně jak na fotkách v inzerci
A barevnou tricolóru v tomto provedení mám nejraději,takže bylo jasno hned

Toecutter.
Toecutter. napsal 12.06.13 v 17:21

Jedním slovem-NÁDHERA, tohle už je jezdící legenda !!

Toecutter.
Toecutter. napsal 12.06.13 v 17:20 10b.

Jedním slovem-