Kawasaki ER 5 (2004)

Vlastník Sprymarka
Vloženo 12.6.2013
Aktualizováno 12.6.2013

Snadno ovladatelná a relativně lehká motorka.

První dojmy - Měla jsem výhodu, že do koupě téhle Beroušky jsem byla stránka nepopsaná, tedy do ruky by mi padlo cokoliv. První jízdy mě ujistily o tom, že to byla dobrá volba. Zatím mi pomohla v každé situaci, do které jsem se dostala svým začátečnickým "uměním".

Motorku bych doporučil pro - Sama jsem přesná cílová skupina- žena, začátečník.

Doplňky na motorce - Namontovala jsem si padáky.

Při výběru své první motorky jsem si nechala poradit a místo chopříků, po kterých jsem vždycky pošilhávala, jsem zvolila naháče, řadový dvouválec. Prý se naučím techniku jízdy... Hm, jsem zvědavá, kdy to přijde. Ale chytlo mě to tak, že jakmile se aspoň na chvilku utrhnu, jezdím a jezdím, takže to určitě jednou nastane
Při svých zkušenostech nejsem schopná hodnotit téměř žádné vlastnosti motorky.
Jen co se týká delšího cestování, mám za sebou pár dlouhých tras, ale zkušenost jednoznačnou. Nemám plexi, které pořizovat ani nehodlám- nelíbí se mi, cestování ve vyšších rychlostech je tedy velmi nekomfortní a při jízdě nad 120 km/h musím hodně dofukovat helmu, aby mi čelo zůstalo na hlavě.
Podtrženo sečteno, zatím jsem z motorky nadšená, dopřává mi užít si jízdu i když si nejsem sama sebou stoprocentně jistá. Mám na ní najeto asi 5tis km a každý další km si víc užívám.

ZRX
ZRX napsal 31.08.13 v 15:17 10b.

Pěknýýýý 10.jo

BadRX
BadRX napsal 27.08.13 v 13:46

Osvedcenej pullitr... a je to Kawa!!!

Bart1101
Bart1101 napsal 07.08.13 v 23:51 10b.

10b. za dobrou volbu hodně štastných kilometrů

wejrcze
wejrcze napsal 01.07.13 v 20:53

Krásný obě ;)

Sprymarka
Sprymarka napsal 19.06.13 v 16:28

Taková krásná, ale obyčejná motorka. S chválou to nepřehánějte nebo zpychnu...eme. Děkuji