Honda NSR 125R (1997)

Vlastník NSR-DAWE
Vloženo 1.6.2013
Aktualizováno 1.6.2013

Moje první větší motorka. Splňil jsem si sen!

První dojmy - Motorku sem si hned oblíbil ať už vzhledově, výkonově, ve spolehlivosti, v rychlosti. Motorka na mě udělala velký dojem je mohutná, krásná, a když na ní sedím připadám si na ní jak na pořádné motorce, což splňuje! :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začínajíci jezdce jako jsem byl já a stale sem :D Co víc si přát v 16letech než pěknou, svižnou, motorku :)

Doplňky na motorce - Zatim žádné.

Motorka koupena od uživatele -JIM- Děkuju za ní :D

Nsrko sem si vybral podle vzhledu a postupně se dozvídal o spolehlivosti, výkonu, spotřebě atd.. Všechny tyto faktory jse my zamlouvaly až třeba na tu spotřebu a občas nějaké poruchy. Nakonec jsem si stejnak vybral tuto motorku protože jsem nedokázal odolat :D Motorku jsem koupil na zimu za dobrý peníz. Přes zimu motka stala v garaži a já za ni furt lezl okukoval rozebíral čístil mazlil až do lepšího počasí.
První jízdy byli uplně ty nejlepší zvykal jsem si na ní točky do 5tisic dál néé :D Ale potom už se to začalo rozjíždět. První pár jízd v ulici a už sem byl zvyklí na citlivost plynu oproti Babetě 210 take její hmotnost při otáčení. Ale na tuhle motorku si zvyknete hodně rychle! Je to hodně velký rozdíl oproti Babetě :D

kokoska50
kokoska50 napsal 27.05.14 v 20:49

Super

NSR-DAWE
NSR-DAWE napsal 08.04.14 v 14:36

Děkuju

Fidel1994
Fidel1994 napsal 08.04.14 v 11:15 10b.

Pěkná, dvoutakt v malém objemu mám radši než línej 4T. Tohle je jasná desítka.

NSR-DAWE
NSR-DAWE napsal 07.06.13 v 15:52