Yamaha TDR 125 (1998)

Vlastník PIMPulin3
Vloženo 21.5.2013
Aktualizováno 28.7.2013

První motorka? TDR - To Dá Rozum

První dojmy - Na fotkách kombinace barev stříbrná se žlutou nevypadá nijak oslnivě, ale hned při prvním pohledu na živo když to majitel vytlačil z garáže jsem si řekl jen sakra ta je hezká.. Stav na to kolik má roků je opravdu skvělý, těžko jsem tam hledal nějaké škrábance a podobně :-) Když se to nastartovalo tak se z toho ozval tichý nenápadný zvuk který v nízkých otáčkách připomínal spíše zvuk tichého čtyřtaktu. Když jsem se jel projet tak mi připadlo že motorka nechce jít do zatáček a musím se s ní prát, ale po několika kilometrech jsem si zvykl :-)

Doplňky na motorce - Kufr, širší řídítka s hrazdou a vyvýšením, blastry, gripy Pro Grip, kryt podvozku, druhá sada kol na enduro gumách, tankpad, barevné šroubky :D

Při prodeji to mělo nějaké své mouchy, jako je nefunkční teploměr, špatně ukazující kontrolka stavu oleje a nefunkční přívěra, kvůli které motorka ani pořádně nejela. Všechno se postupně opravilo, přívěra nešla jen kvůli rozpojenému konektoru, na teploměru je špatné čidlo které jsem koupil nové a čidlo hladiny oleje se ustálilo samo. Po nastavení přívěry a vypálení výfuku hned jede mnohem líp, 120kmh ted není problém a jezdí to za 4l/100km při běžné jízdě, takže spokojenost
Je to mazlik a mám v plánu si ho také vymazlit co nejvíc. Mám v plánu nějaké úpravy a doplňky, chtěl bych z toho udělat decentní dakarovku, jelikož k tomu mám náhradní sadu kol na které už zanedlouho nazuju drapáky. Mám tam udělaný hliníkový kryt motoru a momentálně dělám repas předních vidlic, jelikož je to měkké jak puding tak tam jde hustší olej a rozpěrky na pružiny, pak už by to snad mohlo fungovat. Dále tam chci vyšší řídítka s hrazdou, blastry a časem pokud to situace dovolí vyrobit boční padací rámy

HonzaRy
HonzaRy napsal 26.04.14 v 08:32

Muzu mit dotaz? Ten predni i zadni blatnik je docela nizko jak jsem videl na youtube, nebojis se ze kdyz se ti tam dostane hodne bahna ze to udela bordel?

HonzaRy
HonzaRy napsal 26.04.14 v 08:32

PIMPulin3
PIMPulin3 napsal 28.03.14 v 23:32

Děkuji všem jsem rád že se líbí

Kuba402
Kuba402 napsal 25.01.14 v 19:51 10b.

U mně to máš za 10 bodů. Dobře jsis ji vyšperkoval !

Fori
Fori napsal 07.11.13 v 16:59 10b.

10 b