Honda CR 80 (2002)

Vlastník proofer
Vloženo 16.5.2013
Aktualizováno 30.11.2014

Motorka je celkem silná a doporučil bych ji spíše někomu kdo má už zkušenost s motokrosem

edit 8.5.2014 - S touto větou stále souhlasím, nejlépe kdyby měl už něco najeto na slabší motorce a určitě se ucítí jistější než když na ničem předtím nejezdil

První dojmy - První dojmy byly naprosto nepopsatelné moje první motorka od Hondy, a to byla vždycky moje vysněná značka. Když jsem se (na podruhý pokus) rozjel a zařadil vyšší rychlosti a přidal trochu plynu motorka my doslova tahala ruky... byl to opravdu jiný pocit než na mém předchozím Dirtbiku 125 ccm. Motorka ihned padla do ruky a rychle jsme se seznámily opravdu skvělý pocit! edit 8.5.2014 - Opět nemám na této větě skoro nic co změnit, ale musím říct, že skoro po roce ježdění (i když počítám i zimu což se cross nejezdí) mi výkon pomalu ale jistě začíná docházet, a myslím že v 15-ti koupím 125-ku

Doplňky na motorce - Komplet laďák doma racing, nicasil

Tuto motorku jsem si vybral protože už od malička co jezdím asi od 5-ti let jsem měl sen že si jednou pořídím Hondu a tento sen se mi ve 13-ti letech konečně splnil v podobě mojí stávající CR80. Vybral jsem si ji také kvůli spolehlivosti.

Motorka jde okamžitě za plynem, je pohodlná není co dodat

Motorka se nejlépe cítí samozřejmě v terénu ale ani na silnici se s ní nejezdí špatně...

Motorka není na cestování a ani jsem to nezkoušel ovšem nějaké to poježdění v okresu přes lesy, pole louky a tak zvládne

EDIT 8.5.2014 - Jak jsem psal už před rokem Honda je moje jedna z nejoblíbenějších značek, a možná si potom Hondu koupím i ve 125 2T nebo 250 4T, když se člověk o motorku stará tak se mu odvděčí skvělým výkonem, a pozoruhodnou spolehlivostí..

Na motorce mám už určitě najeto 100x víc než když jsem psal úvodní proslov a asi bych měl napsat že s motorkou jsem spokojen a nevím co víc napsat, když je vše správně nalazeno a a je o motorku dobře postaráno jezdí jak má a vše funguje na 100%

Motorka se nejlépe cítí na motokrosové trati a tomu asi odpovídá i to jaké má určení tedy závodní speciál :) Spotřeba je docela velká řekl bych tak 8 litrů na 100 km, ale asi je to tím že to má hodně velké otáčky a je to 2T

Prodána 11/2014

proofer
proofer napsal 11.05.14 v 12:41

Aby ne, dělal jsem na ní celou zimu :D

kuldaracing
kuldaracing napsal 10.05.14 v 19:57

Není co dodat
Ať pekně líta Máš ji pěknou
Moje láska zaře patří ke Kawasaki
Né užíj si na ní spoustu zábavy

Lubos92
Lubos92 napsal 23.04.14 v 13:23