Yamaha XV 535 Virago (1990)

Vlastník boor2009
Vloženo 7.5.2013
Aktualizováno 7.5.2013

Je to splnění dávného snu, jsem s ní naprosto spokojený. Ještě se s ní sžívám, ale jsem naprosto unešen.

Motorka koupena od kamarád - známý dlouhá léta, týpek v pohodě :-)

První dojmy - Po dlouhé době sem se svezl a naprosto jsem podlehl kouzlu jedné stopy. Virago na mě udělalo opravdu dojem. Prostě mi pasuje ve všech směrech. Technická stránka super pár vychytávek a jsem spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co si jízdu vychutnávají a ne krajinou jen přeletí vysokou rychlostí.

Doplňky na motorce - Mám na motorce zatím jen kožené brašny a rolku, ještě ji nemám tak dlouho, abych stihl něco upravovat či dokupovat doplňky.

Vybral jsem si Virago pro jeho vzhled a vlastnosti, taky jsem na ni dostal super cenu. Barva modrá mi vyhovuje. Zkušenosti velké nemám, ale hodně jsem četl a zajímal se o motosvět. Kdysi jsem měl MZ a jednostopé vozidlo mě uchvátilo. Až po dlouhé době jsem si splnil sen a koupil jsem si moto za těžce vydřené prachy. Ale stojí to za to. Motorka je po motorové stránce naprosto super, pár maličkostí okolo a bude šlapat jako hodinky. Šplhá jak do kopce tak strmě bez chybičky točí serpentýnky. Bydlím pod horami, takže terén testuji na silnici i na bahně. Trochu nezvyk je jen výměna sedačky v autě za tvrdé sedlo na Viragu. Ale to nezkazí můj pocit volnosti při jízdě.

kryspin_7
kryspin_7 napsal 02.04.15 v 11:24

Také jsem k ní kdysi vzhlížel...

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 14.05.13 v 20:07 10b.

Pohodovka a v pěkný barvě .Tak 10b a šťastný návraty.

Mitchi
Mitchi napsal 14.05.13 v 19:56 10b.

Další motorkář ve Frenu. Motka vypadá slušně, ať ti jezdí.
Zatím zdar, Michal

matesman
matesman napsal 14.05.13 v 18:45 10b.

fajn motorka dávam 10

Fugy19
Fugy19 napsal 14.05.13 v 18:11 10b.

Naprosto úžasný stroj, uvažuji také o koupi, je pěkná. Dávám 10b.