Ducati Monster 600 (2001)

Vlastník Peep
Vloženo 4.5.2013
Aktualizováno 6.4.2015

Konečně má první dospělácká motorka.

Suzuki GSF 600 Bandit: Byla to spíš jen taková alternativa, kdybych ducatku nesehnal

První dojmy - Než jsem ji poprvé nastartoval, byl jsem docela dost z ní vystrašenej. Byl to skok ze 125 ccm na 600 ccm. Ale po malém oťukání se s ní jsme si hezky sedli do ruky a teď vůbec nechápu, jak jsem mohl bez ní být. Dokonce se na ní chodím i jen tak koukat do garáže, a tu nemám zrovna hned u baráku :-P

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro většinu co mění malou kubaturu za větší, jenomže tohle není jen obyčejná motorka jako ostatní. Je více o stylu, o názoru a celkem i postoji a je to znát i na ceně. Takže kdo chce do začátku něco kolem 500/600 ccm, určitě radši ušetří a šáhne po rejži, která je levnější. Je spíš pro toho, kdo se rozhodne, že chce ducati.

Doplňky na motorce - Carbonová krytka sedadla, termignoni carbon výfuky, štítek na masce (sundaný)
Jinak plánuji pokračovat dál v carbo doplňcích, bar - end zrcátka, jiných gripech

To co se říká o ducatkách není ani zpola pravdy. Ve skutečnosti jsou ještě lepší, více hravější, dravější a prostě lepší, než co se o nich říka :) Rozhodně není dopravní prostředek, je to spíš taková hračka, taková věc na pobavení a zatím jsem si na ni hodně užil. Za prvních 14 dní co jsem ji měl jsem najel 600 km a to jsem nejezdil nikam daleko, prostě jen jezdil, když byl čas, sedl jsem na ni a jezdil kam mě to napadlo, učil se s ní, poznával ji, posouval dál naše hranice a užíval si každý kilometr, doufám, že to takhle bude i na dále. Jen mám výhradu k převodovce - spojce, mám docela problémy při dojíždění podřatit na 2 a 1, někdy tam tu rychlost prostě nemůžu dát. To budu muset ještě pokoumat... Jízda je perfektní, motor šlape jak švýcarský hodinky (až na tu spojku), brzdy jsou perfektní a to i jen s jedním kotoučem vpředu, zastaví přesně tam, kde to člověk potřebuje, po nějakých těch km mě už taky poslouchá v zatáčkách na slovo a spolujezdec tam taky trochu toho místa má, musí se hold mačkat a když nemá člověk za sebou stejné pohlaví, tak to mačkání vůbec nevadí :D

landis
landis napsal 06.04.15 v 13:34 10b.

Jen počkej až vyjedeme, tě na té mé rejži proženu . U mě máš jasných 10b, hlavně za ten zvedák, který jsi si ještě nenatřel

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.05.13 v 10:13 10b.

supr Monster gratulejšn

123ps
123ps napsal 04.05.13 v 10:42 10b.

Pěknej monstřík, termixy mu sluší Jinak vozit za sebou baťoha je dle mého blbost a vozit baťoha stejného pohlaví je uchylárna Užívej a šperkuj