Triumph Speed Triple (2009)

Vlastník Bajtek
Vloženo 28.4.2013
Aktualizováno 6.5.2013

Splněnej sen už od doby když jsem věděl, že motorka je to na čem budu jezdit.

Motorka koupena od JohnyBaroch (Písek) - Superk chlápek, žádnej křivák, radost s nim kdykoli pokecat :)

První dojmy - Jelikož moje předchozí motorka byla Honda CB 500, tak jsem si musel pár jízd zvykat, přece jen rozdíl je obrovský. Ale hned jak jsem si jí osahal jsem věděl, že tohle je ten nejlepší stroj co jsem mohl pořídit :)

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka, který ví co chce a ví, že jezdit na motorce je jeho vybraná cesta.

Doplňky na motorce - Zrdcátka na koncích řidítek, karbonové doplňky, zlaté polepy kol, a vkusné nálepky na nádrži.

Tento stroj jsem si vybral hned z několika důvodů. Prvním důvodem, a řikejte si co chcete, byl úžasný a jakoby nasraný vzhled stroje. Dvě světla vepředu do nich jsem se okamžitě zamiloval. Je to prostě rváč, rebel a originál a takový věci, ty já prostě rád :) Druhým důvodem byla značka. Prostě TRIUMPH, k tomu ani neni co dodat, stará dobrá Anglie, 3 válce, Punk´s not DEAD, Prodigy a samozřejmě God save the queen Je to prostě můj osobní Triumph :) Třetí důvod, a ten byl v mém výběru zásadní byl ohlas motorkářů, kteří stroj buď vlastní, nebo na něm někdy jeli (viz. Pepa Sršeň a jeho Triplik :) ). Pokud jste někdy potkali člověka co tuhle mašinu vlastní a zeptali jste se ho na ní, první co jste viděli bylo to světlo v očích, ten žár a zápal který se do něj vlil jen si na něj vzpomněl :)
K jízdním vlastnostem, nalítáno mám zatím dost málo, takže jen pár postřehů které, se mi podařilo zachytit.
- Přední brzda je jedovatá jako Černá Mamba
- Do zatáček jde úplně sám a opravdu ho nemusíte přemlouvat.
- 3 válce jsou fakt hukot, nezažijete moment, kdy by mu docházel dech.
- Drží na silnici jako přibitej hřebíkama, ale přitom ovladatelnost je skvělá.
- Na co si ještě nemůžu trochu zvyknout je to, že pod zadkem cejtíte jakoukoli nerovnost, tudíž silnice je jeho živel, naopak z terénu se poserete.
- Převodovka super, cítíte každou nakoplou rychlost.
- Škoda malýho (žádnýho) místa pod sedačkou.
- Nevím ještě jak spolujezdec, nikoho jsem nevezl, protože přitelkyně má vlastní stroj, ale řekl bych že moc místa a komfortu si neužije - je mnohem kratší než jsem původně čekal
- Jo a ještě malá chybka na závěr, bojuju s nastavením hodin Ale čert to vem

To je zatím asi všechno co Vám k němu můžu říct, jak říkám naježděno mám zatím maloučko, ale jakmile chytím nějaké nové postřehy určitě je sem rád napíšu :)

Poslední větou bych rád poděkoval JohnymuBarochovi, za tak krásnej a do puntíku vymazlenej stroj - takže díky Honzo :)

PS: Buďte tolerantní a omluvte případné hrubky, jsem hrozně línej to po sobě kontrolovat :)

Qjetináč
Qjetináč napsal 20.03.20 v 17:11 10b.

Ještě je dobrá ta diskotéka vpravo na budících.
Ta mě baví. Dokonce si můžeš nastavit, při jakých otáčkách se to rozbklíká. Dost dobré.

razde
razde napsal 22.03.19 v 17:51 8b.

Super

PetrSpeedT
PetrSpeedT napsal 12.05.13 v 02:00 10b.

Vítej v klubu bláznů s dobrým vkusem ,přeji mraky kilometrů
P.S. Recenzi jsi napsal skvěle

.EFENDY.
.EFENDY. napsal 05.05.13 v 15:45 10b.

Pěknej kousek. Ať Ti jezdí bez problému a vítej u ANGLÁNŮ

Shawi
Shawi napsal 30.04.13 v 21:49 10b.

Dream bike. Dvě světla vpředu dávají mašině duši.