Honda CBF 1000 (2011)

Vlastník Kukkan
Vloženo 21.4.2013
Aktualizováno 20.7.2016

Vloženo: 23.07.2013, Uskutečněno: 15.06.2013, Stav tachometru: 12000 km, Zhlédnuto: 9x

Po delším laborování mezi originálním plexi a Ermaxem jsem se naštval a objednal MRA Variotouring. Nejdřív přišlo na původní model, naštěstí prodejce zareagoval hned a poslal to správné. Takže nyní pro mne asi nejlepší kompromis. Eliminace turbulencí (do cca 130 km/h) je znatelná, zbytek musí odfiltrovat špunty. Je zajímavé, jak za jedním plexi může být subjektivní vnímání hluku ve třech rozdílných přilbách různé. Poznatek je zatím takový, že největší zvukovou pohodu za MRA mám s X-Lite 551 (bez kšiltu), následuje Scorpion EXO 500 Air a nejhorší je jednoznačně jízda se Schubert C3. Ta je zas nejlepší, pokud z motorky udělám naháče (spustím plexi úplně dolů). Ale zas nejůř větrá. TO by byl námět na samostatný článek.

No, a protože se mi zčistajasna přestala líbit ta šílená roura od kamen, co ji Honda vydává za výfuk, rozhodl jsem se pro výměnu. Přes AB Moto na Barrandově objednán Arrow, nakonec i přes logistické problémy (zpoždění v dodávce, holt Italové) a přes lehké problémy s montáží vše dobře dopadlo. Zanedbatelné zlepšení v kilogramech, subjektivně zlepšení průběhu dostupnosti krouťáku (možná placebo efekt), naprosto nezanedbatelné zlepšení ve vzhledu a zvuku.

• Soňa jde do světa

Soňa po dloooouuuuhém přemýšlení mění majitele. Myslím, že se nebude mít špatně. Držím jim oběma palce :-DD - a budu vzpomínat...

Typ: Prodej
    Vloženo: 20.07.2016
    Uskutečněno: 30.05.2016
  • Ohlédnutí za rokem 2015

Tak opět mohu rekapitulovat. Jaký ten rok 2015 byl? Některé akce se povedly - HondaFest nebo dovolená přes Rakousko, Slovinsko do Chorvatska a nazpět, jiné méně - například červnový výlet do Rakouska s partičkou. V če

Typ: Reportáž
    Vloženo: 17.01.2016
    Uskutečněno: 17.01.2016
  • Honda Fest 2015

Pátý ročník, kterého jsem se já zúčastnil poprvé :-) . Hezký hotel, příjemní lidé, pro mne bonus i v tom, že jsem se shodou náhod na vyjížďky dostal mezi novináře ze všech možných časopisů včetně m.cz (zdravím Petra

Typ: Sraz
    Vloženo: 09.06.2015