Piaggio MP3 500 LT (2013)

Vlastník Saimon1
Vloženo 11.4.2013
Aktualizováno 12.6.2021

Chtěl jsem ho a mám ho.
V bílé barvě je lépe vidět.

Piaggio MP3 400 LT: Menší výkon, nemá odkládací prostory pod plexi a nejde posunovat plexi oproti 500 LT.

První dojmy - Už mám zajeto a paráda. Objednal jsem zadní držák boxu. Ještě blástry. Taky reflexní nálepky na boky. Pak se uvidí co doplním později

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co se mu líbí :-) Nebo pro toho co se mu nechce dělat papíry na velké moto a má jen papíry skupiny "B" na osobní auto. Dnes 12.6 2021 je už u nového majitele a přeji mu aby taky tak dobře a dlouho sloužila, jako mě !!!

Doplňky na motorce - Zadní odklopný držák givi, box Kappa 46N, blástry, reflexní stříbrné proužky na bocích, ve předu zásuvka 12V na GPS, halogenní žárovky H1 z vyšší svítivostí o 30%.. Upravení origo zadní opěrky a zpět namontována místo té černé co je k zadnímu nosiči.
Dnes 15.2.2014 jsem si namontoval vyhřívání gripů.
Do předního světla a dole jsem dal poziční LED žárovky.
Pak dopojil v zadních lampách další dvojvláknové žárovky. Takže v každé lampě svítí 2 žárovky a to klasické světlo a brzdové světlo
Textilní brašnu na cestování, která se dá dát mezi nohy na tunel nebo do zadu místo spolujezdce.
Dnes jsem konečně namontoval držáky stupaček a stupačky na dlouhé trasy a úlevy nohou Je to paráda
Pomalu lepím karbonové foli 3D, viz foto.
Dnes jsem namontoval blatník nad zadním kolem.

Dá se cestovat ale mohlo by bít více místa na nohy.
Brzdy jsou velmi dobré. Stabilita v náklonech super.
Nastavitelné plexi.
Sedlo by mohlo bít více zakloněné do vrchu a opěrka zad větší.
Spotřebu mám 3,7 l A to zatím pořád.
Zkoušel jsem, kdy se mi rozsvítí hladové oko a rožlo se mi při najetých 295 km od natankování plné nádrže.
Takže plná spokojenost. Ještě zkusím, kolik najedu po rozvícení hladového oka než se zastaví ale samozřejmně z malým kanystrem abych nemusel tlačit. )) (počítám tak 350 km.

Jinak má kontrolky i na: Odklopené sedlo a otevřený zadní kufr (osvětlení zadní schránky), parkovací brzda, nedostatek benzínu, tlaku motorového oleje, zámku předního pérování, poruchy předního pérování a vypnutí motoru.

Co je super, tak že intervaly výměny olejů jsou každých 10.000 km.
Otevírání sedla a zadního prostoru tlačítkama, kdykoli při spuštěném motoru

3,8.2016 jsem si namontoval nové vyhřívané gripy a uvidíme až se ochladí, jak budou fungovat ale hřejí už teď dobře a mají 4 polohy ohřevu.

Saimon1 napsal 09.08.21 v 15:16

POL - Ano

pol1
pol1 napsal 09.08.21 v 10:02

Prý máš něco nového

Saimon1 napsal 21.01.21 v 16:57

vetinari - Děkuji
Já mám karbon jen na černých plastech.

vetinari
vetinari napsal 21.01.21 v 16:43 9b.

pekne spravena masinka. mam MP3 500 Sport a premyslam kam dam tie karbon folie.

Saimon1 napsal 16.05.19 v 19:02

NZ.