Yamaha XV 750 Virago (1992)

Vlastník micro
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 27.3.2017

Můj první chopper, mě se líbí. Je modrá a je to můj nový mazlík.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - Jednání bylo velmi dobré, tak jsem si koupi představoval

Yamaha XV 1100 Virago: zdála se mě už moc silná

První dojmy - První dojem? Objel jsem jen čtvrť, je to úchvatné. Velice pohodlný posez a ten zvuk, nedá se to ani popsat. Proti zatím nemám nic. Jízdní vlastnosti podle toho krátkého projetí budou dobré. Už se nemůžu dočkat.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná i pro začátečníka, je velice dobře ovladatelná. Já jsem měl delší čas odluku od ježdění(asi 20let, nezapomíná se to jako plavání) a mohu říct že jsem si zvykl velmi rychle. Stačil jsem najet jen 3000 km za sezónu,ještě něco najedu, tak nemohu moc radit.

Doplňky na motorce - Brašny, rolka, padáky, přídavná světla, opěrka

Najeto zatím nic. Mohu napsat a dát fotku jak jsem ji naložil a vezl si ji domů.
Ráno jsem nasedl do svého mazlíka, připojil vlek a vyrazil do Olomouce. Cesta proběhla bez problémů.
Po vyřízení papírování, jsem s pomocí personálu naložil mého dalšího mazlíka.

Vyrazil jsem domů. Cesta opět proběhla dobře.
Musel jsem se kousek svézt i když je stále zima. Mojeho nového mazlíka jsem zagarážoval. Už aby bylo aspoň trochu slušné počasí.
Sobota a neděle za námi, ujeto prvních asi 430 kilometrů. Než jsem si zvyknul na spojku a některé záludnosti(např. boční stojan-vypínání motoru) tak mohu z toho mála konstatovat, že líp jsem si nemohl vybrat. Na motorce se jede nádherně, má pěknou sílu, zaujalo mě, že pátý rychlostní stupeň zvládne jízdu od 50 do 160km. Potřebuji mazlíka ještě nechat seřídit, zatím si na to netroufám.

bortl
bortl napsal 12.05.16 v 10:30 10b.

Pěkná virgule

Jakc
Jakc napsal 31.10.14 v 23:46 10b.

no jo, krása tyhle mašinky jsou fakt nádherný Tak ať ti to jezdí

DanXV
DanXV napsal 14.09.14 v 19:54 10b.

Parádní dračice Tak ať Ti dělá jenom radost

Vycho
Vycho napsal 29.03.13 v 16:12 10b.

Krásná

sabbath65
sabbath65 napsal 28.03.13 v 22:03 10b.

Krásná klasika , k tomu není co dodat, snad je přání šťastných kilometrů v sedle. Dávám deset .