Sachs ZZ 125 (2001)

Vlastník havlik007
Vloženo 27.3.2013
Aktualizováno 27.3.2013

Když se v 16 rozhodujete na čem lítat tohle je jasná volba :)

První dojmy - Prostě pořádně ostrej dvoutakt! :)

Motorku bych doporučil pro - pro mladý kluky co se chtěj pořádně svést jak na silnici tak polesích

Doplňky na motorce - blinkry,hrazďáky,celolak plastů

Původně jsem chtěl 4tak jezdit v klidu a bublat si za 4 litry ale díky bohu se tomu tak nestalo...Jelikož můj výběr motorky záležel za prvé na penězích za druhé opět na penězích :D Na motoinzerce jsem se koukal každý den když tu se oběvil sachs stál 16tisíc na které jsem pěkně na brigádách dřel :) Pořádně jsem nevěděl co je to zač a už jsem věděl že je to ta pravá :) Jel jsem pro ni až do Domažlic přes půl republiky než sme dojeli byla docela tma tak jsem si to moc neprohlížel kousek jsem se svezl jelikož to bylo studené tak neotvírala přívěra takže to jelo jako rychlejší simson :) tak jsem ji naložil na vozejk a hurá domů...Doma jsem na to hned skočil ale nemohl jsem to natočit ještě jsem nevěděl jak je chcípák zapnutý a vypnutý :) a chvilku trvalo než jsem našel sitič (na karburátoru páčka) Povedlo se už to běželo nechal jsem to ohřát a jel jsem tomu dát za uši :) jelo to jako kráva :D každý 125 ve 4taktu jsem spráskal prdel ! vlastně všem 125 krom aprilia rs ale jen na rovině v serpentýnách taky neměla šanci :) chvíli jsem jezdil po silnici jindy zase pořád jen po lese všude jezdila perfektně v lese by to chtělo jiné gumy ale to je jasné :) měl jsem jí přes rok a lil jsem jen oil a benzín.Koupil jsem na to nové blinkry a po té co jsem to naboural ve 40km/h do kufru auta (přelítl jsem celé auto)na motorce prasknul pouze lak na bočním plastu a ohy se řidítka (auto mělo škodu za 25 000kč) já 800kč za hrazďáky :D spotřeba byla veliká radši jsem neměřil a neřešil jen oil do benzínu mutul 710 stál kolem pětikila..Ale všem mladým radím serte na 4takty! když sme někam jeli já jel na půl plynu maximálně na třičtvrtě a kluci na 4taktech pořád plnej..jediná nevýhoda když se brzdy pořádně zahřejou přestanou brzdit a 2taktním motorem moc nezpomalíte řešení: ubrzdit to dát si cigáro a hurá dál :) schody,obrubníky,chodníky,skoky,panelové cesty a motorka je pořád krásně pohodlná a měkoučká malá nevýhoda ve dvou větší výmol a fedr jde na doraz a není to příjemný zvuk.Perfektní motorka na vyblbnutí ale i na dálky! velice spolehlivá pohodlná(el.startér ne jak yamahy dt s nakopávačkou)