Yamaha XT 125R (2005)

Vlastník fox-mx-rider
Vloženo 23.3.2013
Aktualizováno 2.3.2015

Bezproblémová motorka, na začátky ideální, hravé a lehce ovladatelné enduro - snadno si poradí s jakýmkoliv terénem od onroadu po lehčí offroad =)

První dojmy - tenkrát to bylo pro mě něco nového, vždy sem chtěl nějáké enduro nebo cross a po dodělání řidičáku v 16 bylo tohle ideální co sem mohl tak asi pořídit. A první dojmy ? ani si už nepamatuju =D ,ale byl sem zřejmě nadšený jak nikdy jindy =)

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych tento motocykl doporučil všem, kterí začínají nebo schánějí první motorku s obsahem 125 a chcou si užít trochu srandy i mimo cestu.

Doplňky na motorce - Místo originálních řídítek jsem nasadil řídítka renthal s hrazdou ...je to tak ideální a navíc se ty od xt originál celkem pěkně křiví :/ ... Krom toho i plno nálepek =D

Stroj sem si vybral, protože se mi nějákým zpusobem zalíbil a já nutně potřeboval motorku kterou bych mohl řídit od 16 se skupinou A1. Nechtěl jsem žádné cestovní motorky spíš něco na čem se člověk vyblbně i v mimo cestu . a tohle mi tak něják padlo do oka jako první ... a Myslím si že to byla velmi dobrá volba! =) Teď po 3 letech mi na ní schází snad akorát výkon, který je takový " slabý" ale pořád je to muj malý mazel =D =) než pořídím třeba někdy něco lepšího.

Jízda na Yamaze xt 125 R je velmi pohodlná a motorka se snadno ovládá, motor jak říkám by chtěl přidat trochu na výkonu ale nejsou s ním žádné problémy vrčí pořád stejně =D

Jestli se motorka lépe cítí na cestě nebo v terénu ?! ... Já myslím, že je pro ní uplně ideální taková lesní či polní cesta, kde si jezdec a tohle lehké endurou užijí celkem kvalitní a pěknou jízdu .

S XT se dá cestovat výtečně, díky celkem malé spotřebě paliva atd atd . , se s ní dá vyjet na vzdálené trasy za krásou přírody i měst.

Je to prostě jak říkám "malý mazel " =)

A zde pár videí z jízd =)

fox-mx-rider napsal 22.04.14 v 19:13

Také jsem s ní velice spokojený , ale chtělo by to už něco odvázanějšího

0x1d2
0x1d2 napsal 20.04.14 v 09:38

Bomba stroj, byl jsem s ni strašně spokojenej.!

fox-mx-rider napsal 08.05.13 v 17:48

Přesně tak =) pro začátečníky je to výborná hračka! =) pneu Mitas obojí =)

david00122
david00122 napsal 23.04.13 v 21:01 10b.

Nejlepší volba pro beginery. Líbí se mi pneu!

fox-mx-rider napsal 24.03.13 v 12:06

Děkuji Vám