Aprilia SL 1000 Falco (2005)

Vlastník whitedog
Vloženo 11.3.2013
Aktualizováno 16.10.2015

Vloženo: 03.10.2013, Uskutečněno: 03.10.2013, Stav tachometru: 35900 km, Zhlédnuto: 14x

a tak jezdím a mrznu,mrznu a jezdím. Bylo potřeba dolejt zas kapku oleje, ale dle mechanika je to pořád v normě. Celkem tedy 1 litr na cca 6 tisíc kilometrů. Sice už to skoro nemá cenu, ale tak doufám, že pár vyjížděk mě ještě letos čeká.
Plány na zimu jsou - klasický servis, olej, seštelování, padáky a hlavně nová sada gum. Zbytek dle financí.
A takový shrnutí skoro dokončený sezóny, sice mě ta holka italská stála docela kotel peněz, určitě bych za to pořídil lepší a novější a silnější a rychlejší a co já vim co ještě- ALE tahle slečnika mě dělá z huby rohlík každou vyjížďku, cestovat se na ní dá třeba přes celou Evropu, na okruhu jsme sice nebyly, ale věřím že ani tam by nezklamala. Dvouválcový charakter je prostě něco úžasnýho, to smejknutí při podřazení, ten zvuk, zátah... Není nejrychlejší, ale pocitově dává mnohem víc než uměl malej Zed, kterej proti jinejm strojům má pořád celkem charakter. Je to prostě láska

• Po delší době

Si zase něco napíšeme. Dva roky utekli a začíná nová sezóna. Loni ani předloni jsem toho moc nenajezdil, spíš nic. Letos se situace na poli pracovním zlepšuje a tak nastal čas Italku vytáhnout z garáže. První cesta vedla

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.05.2017
    Uskutečněno: 17.05.2017
  • Po odmlce

Rok 2014 byl pro mě z motorkářského hlediska bídný. Necelých 1000 km je po šestinásobku z roku minulého velké zklamání. 2015 jsem začal servisem, olej a ventily. Bohužel osud a policejní Passat v kombinaci s helikoptér

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.09.2015
    Uskutečněno: 08.09.2015
  • Servis a gumy

Sice jsem letos něco málo už najel, ale nastal čas na pořádnej servis. Díky nulové zimě jsem nějakou odstávku extra neměl, olej se doléval na podzim a tak myslím, že těch 500 km neuškodilo. Dneska ovšem nastal den D. z

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.06.2014