Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Dráha
Vloženo 22.2.2013
Aktualizováno 29.4.2017

Po delším vybírání náhrady za XV125 Virago nakonec padla volba na Fazera 600.

Motorka koupena od vhozzy (Ostrov)

Suzuki GSF 600S Bandit: V té době již zastaralá, slabší výkon, těžkopádná..(beru vzduchem chlazene ročníky)
Yamaha XJ 600: Cenově výhodná, chlazení vzduchem, nízký výkon, zastaralá
Honda CB 600S Hornet: Moc drahá, moc hondovitá

První dojmy - Byl to celkem skok ale seznamovali jsme se pomalu. I když se tu dost píše že ta motorka je pro začatečníky, tak bych dodal že pro ty co myslí hlavou a ne rukou na plynu. Pořádne využívat potenciál motorky jsem začal až třetí sezonu.

Doplňky na motorce - Padací rám, top case, zásuvka, proužky na ráfkách

Podvozek je trochu tvrdší ale ne tolik aby se sním nedalo jet po horších cestách. Postupem času jsem zjistil že tak tvrdý zas není. Při trošku zvlněné silnici v zatáčce se rád pokroutí. Motor je ve spodních otáčkách klidný i na kochačku a je i dostatečne pružný abych na 6ku objel celou evropu. Samozřejmě že solo. Ve dvou už je to horší a ten vyšší objem chybí. Po překročení 7 tis. otáček už je to klasickej "uječenej" ctyřválec a začnou se dít věci. Dále se mi líbilo že moto má palivoměr (vím kam dojedu) a palivove čerpadlo po delším stání parádní věc. (Banditu to třeba chybí, proto mé nadšení.

lochi
lochi napsal 26.08.16 v 21:45 10b.

Čágo Máro Já myslím,že jsi spoky nééééé? AT sloužííííí

Woky
Woky napsal 16.03.13 v 14:33 10b.

I odemně máš 1o B. je to super mašina at dělá jen radost

trigr
trigr napsal 27.02.13 v 19:22 10b.

Super bike měl jsem jí taky a nedám na ní dopustit! Skvělá téměř ve všem..ten podvozek zas tak tvrdej není, ale na to přijdeš

Dráha
Dráha napsal 24.02.13 v 07:24

Jasně to by sme mohly Jinak chlapi díky moc za komenty

RodneyXV
RodneyXV napsal 24.02.13 v 00:16 10b.

No tak to jedem oba uplně stejnou cestou na jaře vyjíždím na svém Fazeru 600 snad se po dlouhé odmlce zase někde sejdeme