Triumph Speed Triple (2002)

Vlastník Cigin
Vloženo 16.2.2013
Aktualizováno 13.6.2013

Koupená, (16.2.2013) dlouhé čekání na konec zimy se vyplatilo Perfektní svezení, starší kus, ale stále v plný síle !!!

Motorka koupena od coolmoto - Pohoda, solidní a rychlé jednání...

Suzuki GSX 1400: Nemůžu mít všechny :-) tak popořadě, každá má něco do sebe..

První dojmy - To bude raketa, abych si pořídil víc řidičáků... Jen jsem zkusil párset metrů při prodeji, trochu mi to vyrazilo dech, budeme se muset pomaloučku seznamovat!!! 1.5. Přesně podle předpokladů, trochu mi to rve ruce z řídítek, ale stojí to za to :-) Dnes jsem vyměnil řetězovku, při montáži jsem zjistil, že má rozeta o zub víc, tak doufám, že nebudu jezdit pořád po zadním :D

Doplňky na motorce - Zatím vše origo, sháním plexi štítek za rozumný kačky, aby mi to přes 200 neodfouklo

Mám rád nahatý a Inazumka se mi zdála už trochu slabší
Úložný prostor nic moc, ale to nevadí, nejlíp si zajezdím jak se řekne kolem komína, 100 - 200 km na kafe, to je přesně tahle volba, pořádnej motor co má výhody dvou i čtyřválce, trochu se vyblbnout... Víc na jaře po pár kilometrech
Do 1.4. radost z počasí jako všichni, už mám 17 km k pumpě, STK + přihlášení... a zas garáž, vyčistit a čekat na sluníčko...
Jo jo, stačí ještě najít pár podobných pacientů a vyrazit na bláznivý projížďky Sháním plexi, jestli mi nějak pomůže udržet se snáz při rychlostech přes 200

4.5. Projížďky a zas projížďky... Nemůžu se nabažit, jezdí jak střela a pořád mi rve za ruce žádnej problém, všechno jak má být !

Rozzi75
Rozzi75 napsal 13.03.15 v 00:21 10b.

Krásnej kus

nebrzdit
nebrzdit napsal 17.11.13 v 22:47 10b.

Martyp
Martyp napsal 06.08.13 v 09:21

Pěkná, i modrá mu sluší!
Jo, a laďák doporučuju co nejdřív, páč pak tě motorka bude bavit o hodně víc!
Tak pěkný poježdění...!!

honzaus
honzaus napsal 23.04.13 v 06:53 10b.

krasná , mám stejnou a můžu říct, že si užiješ spoustu zábavy. Tak ať jezdí.

.EFENDY.
.EFENDY. napsal 16.04.13 v 17:20 10b.

pěkná klasika 10b a