KTM EXC 300 E (2007)

Vlastník Koprto
Vloženo 16.2.2013
Aktualizováno 26.7.2016

Bezudrzbovy, lehky, obratny, za relativne slusny peniz, hodne muziky.S regulovatelnou priverou a se starterem nema chybu.

Motorka koupena od Frankie - Prodejce vedel co prodava, po odreknuti jsem stejne neodolal :-)).

Gas Gas EC 300: Vibrous, kostitras, nemela spodek, ucukana...rv09
Husaberg TE 300: Prislo mi lito penez, kdyz se muzu svest stejne a levneji...

První dojmy - Padla hned do ruky, oproti Husaberg 390 je trup motorky o dost uzsi, tim padem jsou nohy bliz u sebe coz mi vyhovovalo, ale je to jen o zvyku.Zase u sirsiho Husika se mi dobre projizdeli zatacky.KTM je sice lehci o par kilo ale dost znatelne.No a proste ten zvuk 2T...Celou dobu sem mel 4T a tohle bylo pro me takovy jiny,novy,zajimavy.Zase kluci co zacinali driv na 2T, tak je to neoslovuje a zustavaj verny 4T.

Motorku bych doporučil pro - Cloveku co uz ma neco odjeto,kterej ma silu i koule tomu zatopit, aby si tu jizdu poradne uzil.Na 4T staci drzet plyn, s timhle si chce trochu hrat.

Doplňky na motorce - Doma racing vyfuk, mel sem ho tam 2x

Chtel jsem zkusit neco jinyho, 4T me uz nebavil, a s*alo me furt menit olej atd. atd. Vzdyt to znate.A snazim se jako kazdej co nejvic usetrit protoze konicek to neni jeden z nejlevnejsich a kdyz prijde na lamani chleba s GO motoru, to bych asi cumel kdybych mel 4T :D ,pak tu je brblani ze 2T vydrzi prd atd.Hovno, kdyz se clovek o to stara vydrzi to taky dost a ty polozky jsou v uplne jiny cenovy relaci.
Celou sezonu sem jenom lil olej do benalu a jezdil.A i pres cocku co dostavala furt drzi.Diky predchozimu majitelu ze semnou mluvil na rovinu.
Spotreba asi o 1-2l vetsi, ale diky 11l nadrzi je problem vyresenej a vzdycky to jisti petka v baglu.
Motor je tichy nedela v lese takovej kraval, to tam ovsem musi bejt seriovej a ne Doma .
Oproti FE390 ale utaha, vystavi sily, ale to je o zpusobu jizdy a zlepsovani fyzicky.Pozdeji budu psat vic, zatim sem spokojenej a jak sem psal vis za malo penez hodne muziky.Enduru Zdar

Machy07
Machy07 napsal 06.07.14 v 16:08 10b.

Luxusní 3kilo

Lubos92
Lubos92 napsal 25.02.14 v 18:46

Pěkná .

Koprto
Koprto napsal 20.02.14 v 21:31

Tak po dvou letech co motorku mam, sem udelal kompletni Go cely motorky ,gumy, srouby,loziska,naplne,motor... Fouklo mi tesneni pod hlavou, kdybych tesneni vymenil, jeste by to nejakou dobu slouzilo, ale kdyz uz tak rovnou cely novy .Moto najelo mych cca 250 a predchoziho majitele tusim 80mth. Vybornej drzak co snese hodne!

lochi
lochi napsal 21.04.13 v 22:58 10b.

Dobrááá volba