Honda VTX 1300 (2004)

Vlastník irij
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 12.2.2013

Krásná spolehlivá a pohodlná neměl jsem zatím problém.Splnění klukovských snů.

První dojmy - Dá se sní jezdit pomalu a kochat se krajinou,ale když se potáhne tak jde krásně za plynem.Spotřebu mám kolem šesti litrů coš je na takovou váhu krásné ono taky záleží natom jak kdo moc tahá.Už jsem poznal že i brzdy fungují jak mají musel jsem to jednou tak říkajíc zašlápnou(jel jem naštěstí pomalinku).Já nemám co bych vytkl jen manželka si neustále stěžuje na tvrdé sezení,ale určitě se to dá vydržet protože ji mám pořád za sebou.

Proč jsem vybral právě tuto mašinu.Měl jsem svoji představu co chci tak jsem hledal až jsem našel.Musím říci že to byla také dost náhoda protože prodávající ji výrazně slevil a já byl první který zavolal.Majitel na ni neměl čas takže nejezdil a ona stála roky zaprášená v garáži.Když jsem vyděl počet km. tak jsem nechtěl věrit mela naježděno jenom dvatisícesto no uplně nová.Musel jsem ji pořádně vydrhnout hlavně ráfky byla na nich už místy rez,ale dnes už je jak má byt v plné kráse.Tak že dne pokud to jde tak vyrážím za poznáním nejdříve jsem jezdil sám, ale manželka začala žárlit tak dnes jezdí se mnou i přesto že zadni sezení není tak pohodlné jako přední.Takže už aby se oteplilo a mohli jsem zase vyrazit mám nějaké plány kam bych se chtěl letos podívat.

zipicek.1921
zipicek.1921 napsal 23.02.13 v 12:40 10b.

sohlasím s tebou

JarrdaB
JarrdaB napsal 19.02.13 v 20:34 10b.

Správná volba . Ať Ti přináší jen radost.

Macek01
Macek01 napsal 14.02.13 v 10:56 10b.

Tak ať souží a manželka má určitě větší pohodlí než na horskym kole ne . Fajn sezonu přeju.

žižala.
žižala. napsal 14.02.13 v 10:50 10b.

Parádní strojovna jasná 10ka.

sabbath65
sabbath65 napsal 13.02.13 v 18:25 10b.

VTXo se mi taky moc líbí, je to pěkný stroj , přeju mnoho pohody v sedle (i na tom zadním) a dávám samozřejmě za deset .