Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník Ozzyman
Vloženo 11.2.2013
Aktualizováno 11.2.2013

Mám jí jako svou první motorku a nedám na ní dopustit. Na začátek trochu ostřejší, ale dá se zvyknout

Motorka koupena od Karlosch - Kámoš jako hrom :-)

Suzuki GSX-R 750: nižší cena od kámoše

První dojmy - První jízda? Silná jako sviňa, ale dal jsem to. Pobavila mě, dovezla kam jsem chtěl (teda krom mých chyb když jsem nedojel...). na silnici sedí jak přibitá a co je hlavní, odpouští menší jezdecký chyby - prostě Hondička :-) Delší výlety nad 300 km je člověk z ní trochu dřevěnej, to by stačilo dát lepší sedlo

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo už aspoň na něčem jezdil a ne jako já co na ní sedl z nuly najetých km :-)

Doplňky na motorce - K&N vzduchový filtr, laděný výfuk,

V roce 2006 jsem ji koupil od kámíka za 145 000,- (v té době jiný f sport stál 150 - 155 tis) s najetými 12.800 kilometry a to bez menších chyb, jen nějaký škrábaneček. Motorka je opravdu spolehlivá, rozvody jsem dělal v 50.000 km a ještě byli OK, přesto Hondička dostala komplet nový. Na delší výlety nad 300 km je člověk z ní trochu dřevěnej, to by stačilo dát lepší ergonomický sedlo. Olej vůbec nežere a výměny dělám každou sezonu - po 8 - 10 tis km. Spotřeba je individuální, když jsem byl na okruhu tak to bylo i na 15 l/100 km, ale zase při výletu do Italska jsem jel za 5,5 l/100km, a průměr po okreskách 8 - 10 l/100 km. Brzdy bych uvítal trochu lepší ale stačí. Spolujezdec se na ní sice sveze ale po max 100 km musíme zastavit a protáhnout se oba, jinak zdřevěníme a následně z nás bude černý uhlí . Úložný prostor na záleh je více než dobrý oproti nynějším supersportům. To je asi vše, co mě později napadne, připíšu (pokud to nezapomenu )

Dr.Cvak
Dr.Cvak napsal 13.02.13 v 20:20 10b.

O.N.E.
O.N.E. napsal 11.02.13 v 18:15 10b.

Krásná,strašně rad na ni vzpomínám