Yamaha XVS 125 DragStar (2000)

Vlastník JirkaMetal
Vloženo 26.1.2013
Aktualizováno 1.2.2015

Vloženo: 16.08.2013, Uskutečněno: 16.08.2013, Zhlédnuto: 27x

STK volá tak jedu,podle kamarádů se není třeba ničeho obávati.Čislo motoru,rámu,světla,brzdy,gumy a za deset minutek letíš a vše O.K.Omyl pánové!Málem mě vytřepali i z kalhot.Musíme si uvědomit,je to kšeft jak sviňa a každej nemůže projít,točí se tam velký prachy.A tak (můj ůsudek) tenhle neprojde,je prostě na řadě!A bude platit! Prolezli kde co i co by člověka nenapadlo.Co by nemělo E to by mě stálo odjezd a plať.Světlo,blinkry,zrcátka ...kontrola vůle stupaček,brzd,řazení,páček,heftů...kontrola kapání oleje,jen předepsané gumy atd. atd.Baterka byla málo,tak infra světlo.To není možný,něco přece najdem,bylo to jasný jakožto je den i noc.Jelikož je motka vybavená jen Yamaha věcma a to ještě z Německa,nic se nenašlo.Prej 10 minut a letíš,hepry a pindy,40 minutek určitě,nesledoval jsem čas,byl jsem v šoku! Na rozloučenou jsem to musel nastartovati,jestli tam není zakopanej pes.Nebyl!Uf ,utekl jsem katovi zpod oprátky.

CHANGIN (0) napsal 31.12.2013 v 12:41

Nic jiného než závist.Česká lidská vlastnost.Změň stk. Hodně štěstí.

BLUESAVAGE (2) napsal 09.10.2013 v 16:45

No to snad není možný. Já jsem ne STK byl několikrát, pokaždé jinde a prakticky jsem jen odpovídal na dotazy typu - kolik to stálo, kolik to jede, jak dlouho vydrží guma, kolik to žere...
No a když už tak kecáme, tak se technik koukl na číslo rámu - jo, sedí.
Hned jsem se ptal, jestli jako bude něco kontrolovat ???
Proč ?? ( s úsměvem ) Já si hubu nerozbiju
Jirku, na tu STK už nejezdi !! To není normální postup, to je DISKRIMINÁCE

DragStarJarda (0) napsal 13.09.2013 v 11:07

Zdravím tě kamaráde.
V Opavě něco podbného, ale když předem podaš rukavici v podobě 100-200kč vložených do velkého techničáku, tak si budeš s komisařem STK vykládat, kolik máš letos najeto, jestli motorka slouží, kde jsi byl na dovolené atd., místo podrobné technické kontroly.
Pamatuj, že tato země je prohnilá, jako žádná jiná a na druhou stránku, dnes je tolik STK že si můžeš vybírat a věř že bojují také o každého zákazníka.
Jedno vím ale určitě, každá mašina musí projít kontrolou minimálně 30 minut, to jediné jsem si odnes z STK, mají to dané z ministerstva dopravy, taky jsem si ji tam taky prostál.
Ale udělat takovou pakárnu mi, jakou udělali tobě, tak mně tam už neuvidí.
S pozdravem Jarda DRGSTÁR.

Tuareg-Tengai (1) napsal 03.09.2013 v 20:45

STK ...taky moc nemosím ale když si spomenu co kolikrát vídám jezdit na cestách tak zase jo

Václav69 (0) napsal 22.08.2013 v 05:03

Zážitek jako ze zlého snu, no co se dá dělat. Hlavně že jsi prošel a alespoň máš jistotu, že je vše, jak má být

babula (0) napsal 20.08.2013 v 20:23

Tak to jsem nezažil a slyším něco takového poprvé.Trošku buzerace,ale prošel jsi bez závad,tak dobrý.

istonbike (2) napsal 18.08.2013 v 09:04

To snad není možné ... to byl nějákej magor kde jezdíš Já jsem na STK strávil zatím vždy taky kolem 5 až 15 minut

shumi-p (0) napsal 18.08.2013 v 08:13

No Juro aspoň máš jistotu že je v pořádku když ti ji tak prolezli,příště pokud tam nebudeš chtít bejt tak dlouho tak je třeba uvažovat o jiném STK,já na STK ztrávil i s placením do 10 minut

tatíkPé (9) napsal 17.08.2013 v 13:16

No,tak to jsi asi natrefil na BLBA a jak známo srážka s blbcem... ,já jsem měl jinou zkušenost,ale aspoň máš už pokoj.

bill56 (8) napsal 17.08.2013 v 09:20

Tak máš na dva roky pokoj od těch nadlidí

Zub47 (2) napsal 17.08.2013 v 06:56

Priste posli misto tebe batuzek a si vcajku

cmelda222 (1) napsal 16.08.2013 v 22:36

kurňa,... úplně jsem se s Tebou zpotil, jako bych tam byl. A Ty víš, že o tom něco vím. Ale konec dobrý znamená předpoklad dobrých dalších dní. Tož užívej a užívej a jezdi a jezdi. Čao .

deadchopper (-1) napsal 16.08.2013 v 20:57

Obdivuji jet v dnešní době na STK a hlavně za těma , co si musí dokazovat jací jsou důležití po tom co večer s manželkou moc neobstojí
Musí je člověk chápat , jako ve zvláštní škole Mohli by ti na to dát pedagogické minimum
Nejraději mají rádi úplatky , to pak ta stk trvá je minutu
No,ale zvládl jsi to , za mě máš 10 bodu a at dragouš jezdí

• Bumtarata bum!

B-) Tímto se dává na vědomí motorkářskému světu ,že dnes léta páně 2013 mě navždy opustil mazlík a vydal se do světa dělat radost dalšímu motorkáři.JIRKO ať Ti Dragouš dělá jen samou radost jako mě,jo a jen tak mimo 3 ma

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.10.2013
    Uskutečněno: 13.10.2013
  • Už je to za humny

Tož se to blíží,rychle ještě přišroubovat,přidělat,navěšat pár serepetiček jako třebas předkopy,chlasták a kožíšek na truhlu,aby nebyla taková holá a čekat,už je to za humny. B-)

Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • zvedák na čopříka

Dbát na řetěz je potřeba,ale proč zvedák kupovat?Stačí si z auta půjčit autozvedák a pak se jen kouknout po nějakém tom matrošu,je možno použít cokoli a trocha času,že to moc nevypadá?Je to ale funkční a zadara! B-)

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.02.2013