BMW F 650 GS (2001)

Vlastník Nsoci
Vloženo 26.1.2013
Aktualizováno 26.1.2013

Úžasná, krásná,... moje. Není co víc dodat. Až najedu více kilometrů, budu moci říci víc. Zatím fáze - začátečník.

První dojmy - Okamžitě mi padla do ruky. Hned jak ji přivezli, musela jsem ji vyzkoušet i když byla pěkná zima. Kamarád hned vyměnil olej, vyčistil se řetěz, který byl pěkně špinavý a už jsem netrpělivě čekala na sezonu.

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku bych doporučila spíš pro nás pro ženy. Řekla bych, že pro chlapy je přeci jenom menší. Ale to je jen můj názor, muži motorkáři, kteří ji mají, určitě prominou ;o)).

Doplňky na motorce - tak zatím mi manžel koupil kufr - je moc hezký. Dále bych chtěla padáky, jistota je jistota.

Mám najeto málo a jsem stále začátečník. Musím říct, že motorka je úžasná. Jen by mi možná někdy dala pěkně přes ručičky. Zatím jezdíme jen u nás a já se učím a seznamuji. Už se nemůžu dočkat na další sezonu. Letos jsme byli v Krkonoších, na Šumavě, na Klínovci, jen tak kolem komína, jak říká můj manžel a nejdál jsme byli ve westernovém městečku v Šiklově Mlýně.
Zatím jsem neměla velké zkušenosti s jinými motorkami, ale před ní jsem měla MZ 150 a to se nedá rovnat. Brzdy jsou skvělé. Jakmile se trochu oteplilo, hned se čistil řetěz.

Kde se motorka cítí nejlépe, tak to se zeptejte jí, to nevím, ale já se nejlépe s ní cítím na silnici. Terének, tak to se zatím bojím. Na cestování je skvělá.

Milan-11
Milan-11 napsal 21.05.14 v 09:13

Milan1963
Milan1963 napsal 12.02.14 v 16:14 10b.

Povedená motorka, taky to foto , takže 10 bodů. A přeju št'astné návraty z cest.

Jardas444
Jardas444 napsal 25.08.13 v 16:19 10b.

Moc hezký báwo .Přeji mnoho spokojených kilometrů .Jo,moc vám to spolu sluší .Jasných 10b.

davequad
davequad napsal 02.04.13 v 20:40 10b.

MaryGS
MaryGS napsal 11.02.13 v 16:14

krásnej kousek! Přeji mnoho šťastných kilometrů a hlavně zábavy