KTM 125 SX (1986)

Vlastník jirikzcabuz
Vloženo 15.1.2013
Aktualizováno 15.1.2013

Vloženo: 15.01.2013, Uskutečněno: 15.01.2013, Zhlédnuto: 7x

sem si budu zapisovat co se mi po každým projetí stím stalo.Je 15.1.2013 a mám ji v garáži tak nějak odblešenou v sobotu sem dělal ložiska na klice preventivně ale dobře sem udělal ono tak před 20mt jsem zároveň s nikasilem jsem to měl rozpůlený kvůli simerinku a všechny 3 matky na klice a spoj.koši byly volný i ta levá na magnetu sem se z hrozil kde bych scháněl nový zapalování sem vzal lepidlo na závity a odvez jsem to do pneuservisu na pořádnej utahovák

• Lepší než vapem

Teď přijde teprv ta správná údržba takhle jsem jí tam nechal tak půl hodky voda byla všude včetně kliky do teďka jsem ji zbráchou všelijak převracel a vyfoukával samozřejmně odstrojený výfuky karbec teď jí budu celej tej

Vloženo: 02.06.2013
    Uskutečněno: 02.06.2013
  • prodej

Tak jsem ji prodal jen tak jsem se rozhodnul že když se mi ji povede prodat za 15 tak jdu do 250 a ono opravdu dal jsem ji na motoinzerci čekal jsem mejly typu jestli nejsem padlej na hlavu ale asi po třech nedělích se m

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.04.2013
    Uskutečněno: 30.04.2013
  • přední vidlice

tak jsem pořídil simerinky do předních tlumučů už mi pěkně chcali olej dneska jsem je vyměnil pracně jsem sehnal olej myslel jsem že ho koupím v každý mototechně vidlice už netečou ale mám divnej pocit že jsem je měl nec

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.03.2013